DAJ CYNK

Orange zgubił kalendarz. Myśli chyba, że jest już kwiecień

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

budka Orange

Orange ma nowy prezent dla użytkowników oferty Orange na kartę. Niestety, tym razem wygląda to jak przedwczesny żart primaaprilisowy. Klienci prepaid dostaną dość skromny bonus za doładowanie.

Pierwszy dzień marca to także pierwsza środa miesiąca, gdy na użytkowników oferty pre-paid w Orange czeka cykliczny „Prezent na kartę”. Niestety, marcowy bonus za doładowanie wygląda trochę jak przedwczesny żart na pierwszego kwietnia. Tym razem klienci korzystający z oferty przedpłaconej w Orange mogą otrzymać... 5 zł na konto główne. Słownie: pięć złotych. A zapowiadało się tak  dobrze...

Zobacz: Masz iPhone'a? Zadzwoń z Orange do Play i słuchaj

Bonus przyznawany jest po doładowaniu za minimum 30 zł w aplikacji Mój Orange, na koncie Mój Orange lub na stronie doladowania.orange.pl. 

Z prezentu, od dziś do 31 marca, mogą skorzystać wszyscy użytkownicy Orange na kartę w taryfach: Orange YES, Orange POP, Orange IoT i Orange Free na kartę.

5 zł to niewiele, ale może ten bonus da się pomnożyć dzięki kilku zasileniom konta? Nic z tego, na jednym numerze bonus można dostać tylko raz

Włączenie promocji nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu doładowania konta głównego. Potwierdzeniem jej włączenia jest SMS zwrotny. Ważność doładowań pozostaje bez zmian, a dodatkowe 5 zł będzie ważne tak samo długo, ile ważne są środki po doładowaniu.

Dodatkowe szczegóły w regulaminie:

Zobacz: Orange Polska podnosi ceny. Znamy szczegóły
Zobacz: Play o połączeniach HD Voice+ i ViLTE z Orange. Długa lista telefonów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Blog Orange Polska