DAJ CYNK

Orange: darmowe 14 GB z okazji weekendowego sukcesu Igi Świątek, ale tylko dzisiaj

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13299

orange-14-gb-za-darmo-iga-swiatek

Iga Świątek wygrała turniej French Open na słynnym korcie imienia Rolanda Garrosa w Paryżu. Z tej okazji Orange przygotował dla swoich klientów darmową paczkę Internetu o wielkości 14 GB, którą można aktywować tylko dzisiaj, 12 października 2020 roku.

Za nami weekend pełen sportowych emocji. Mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Włochami zakończył się remisem, dzięki czemu zyskaliśmy punkt w Lidze Narodów.  Większy powód do radości tym razem wydarzył się jednak na korcie tenisowym w Paryżu, w ramach turnieju French Open. Zwyciężczynią Wielkiego Szlema okazała się reprezentująca nasz kraj Iga Świątek.

Ponieważ Iga wygrała w sumie 14 setów, klienci Orange mogą z tej okazji otrzymać dodatkowy pakiet internetowy o wielkości 14 GB. Wystarczy w tym celu wysłać wiadomość SMS o treści SUKCES pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego, maksymalnie 0,20zł). Klienci Orange Flex także zyskają te dodatkowe 14 GB, wpisując SUKCES w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

Orange 14 GB za darmo aktywacja

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać dzisiaj (12 października) do godziny 22:00. Promocyjne gigabajty ważne są przez 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju. Dodatkowe informacje zawiera regulamin promocji.

Zobacz: Networks! testuje sprzęt sieciowy Samsunga dla Orange i T-Mobile
Zobacz: Telewizja Orange ma już milion abonentów, głównie dzięki Orange Love

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: PAP/EPA

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu