DAJ CYNK

Netia: przyspieszenie Internetu za pół ceny dla obecnych klientów

30.05.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6355

Ważne 2

0

Po przyspieszeniu na początku maja łączy światłowodowych do 1 Gb/s w nowej sprzedaży, teraz Netia zwiększyła wybranym użytkownikom dostępu w technologiach światłowodowych prędkość do maksymalnej na dwa miesiące bez dodatkowych opłat. Klienci mogą na stałe skorzystać z szybszych łączy, dopłacając tylko 50% standardowej ceny. NA tych użytkowników czekają też bonusy, w tym HBO GO i wybrane pakiety TV przez miesiąc bez opłat.

W ramach akcji #przyspieszamyinternet, Netia zwiększyła prędkość połączenia do maksymalnej możliwej do osiągnięcia (nawet 1 Gb/s) wybranym grupom klientów na dwa miesiące bez dodatkowych opłat. Maksymalna prędkość osiągana w tym okresie zależy od rodzaju modemu/routera, który posiada dany klient (przyśpieszenie dostępu następuje po restarcie urządzenia). Osoby które wyraziły zgody na komunikację marketingową i zostali wybrani do testu, otrzymają informację o akcji na swoje prywatne skrzynki email i/lub SMS.

Zobacz: Światłowód Netii przyspiesza do 1 Gb/s. W ramach promocji pierwsze trzy miesiące bez opłat

Klientom zainteresowanym przyśpieszeniem łączy na stałe, Netia oferuje opcje nawet do 1 Gb/s za 50% kwoty, będącej różnicą pomiędzy podstawową, a maksymalną opcją dostępu w obecnych promocjach dla nowych klientów. W aktualnie obowiązującej promocji dla nowych klientów, podstawowe łącze światłowodowe (prędkość pobierania do 150 Mb/s) kosztuje 50 zł miesięcznie, opcja do 500 Mb/s to koszt 70 zł miesięcznie, a łącze gigabitowe (do 1 Gb/s) 90 zł miesięcznie (dla wszystkich opcji pierwsze 3 miesiące bez opłat).

Zobacz: Okno otwarte w telewizji Netii. Co zobaczymy za darmo w maju?

Dodatkowym bonusem dla obecnych użytkowników pakietów Internet z TV Netii, którzy zdecydują się przyśpieszyć swoje łącza do wartości maksymalnie obsługiwanych przez aktualnie wykorzystywane urządzenia dostępowe, jest pakiet TV Rozrywka (25 kanałów, w tym 15 HD) oraz wybrane firmy w aplikacji Netia VOD przez miesiąc za darmo. Wspólnym bonusem, również dla klientów samodzielnej usługi internetowej, jest dostęp do HBO GO przez miesiąc bez opłat.

Klientom, którzy posiadają samodzielną usługę internetową Netia oferuje również możliwość dokupienia usługi TV za 50% ceny ofert promocyjnych dla nowych klientów.

Zobacz: W I kwartale 2019 roku Netia zanotowała lekkie spadki przychodów i liczby usług

Aby skorzystać z promocji, należy się skontaktować z Biurem Obsługi Abonenta, pod numerem telefonu 801 802 803 lub 22 711 11 11.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się