DAJ CYNK

Światłowód Netii przyspiesza do 1 Gb/s. W ramach promocji pierwsze trzy miesiące bez opłat

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7046

W ramach nowej oferty promocyjnej obowiązującej od 6 maja, prędkość internetu światłowodowego w Netii została podniesiona do maksymalnie 1 Gb/s. Obecnie operator ma 3 warianty dostępu do internetu: do 150 Mb/s, do 500 Mb/s oraz do 1 Gb/s.

Dotychczasowe warianty do 600 Mb/s i do 900 Mb/s zostały podniesione do wartości 1 Gb/s. Przyspieszono również wariant do 300 Mb/s. Obecnie światłowodowy internet od Netii ma zatem 3 warianty dostępu: do 150 Mb/s (za 50 zł miesięcznie), do 500 Mb/s (za 70 zł miesięcznie) oraz do 1 Gb/s (za 90 zł miesięcznie). Przez pierwsze 3 miesiące każda z usług jest oferowana bez opłat.

Zobacz: Netia prezentuje wyniki za 4Q2018 oraz cały ubiegły rok. Ostatni kwartał przyniósł wzrost przychodów oraz spadek zysku EBITDA

Zainteresowani bardziej kompleksową ofertą zawierającą również telewizję mogą zdecydować się na warianty z TV Elastyczną w cenie od 70 do 110 zł miesięcznie. Tu również obowiązuje 3-miesięczna promocja w postaci braku opłat). Każdy klient usługi dostępu do internetu dostanie również HBO GO za 1 zł przez pierwszy miesiąc. Po miesiącu miesięczny abonament wynosi 19,90 zł.

Zobacz: Internet światłowodowy rozwija się u nas bardzo dobrze - Polska należy do europejskiej czołówki

Źródło zdjęć: Netia

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu