DAJ CYNK

Orange rozdaje środowe prezenty. Nie wiesz, co dostaniesz

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

salon Orange

Jak w każdą środę, także i dziś Orange rozdaje prezenty dla użytkowników aplikacji „Mój Orange”. Tym razem jednak prezentów jest kilka, choć nie wiadomo, kto trafi na jaki.

W cotygodniowej akcji „Środy z Mój Orange” pomarańczowy operator rozdaje zazwyczaj darmowe gigabajty lub darmowe usługi, czasami część klientów widzi prezenty alternatywne – na przykład zamiast usługi mały pakiet internetu.

Tym razem jest podobnie, choć możliwych kombinacji jest więcej, co nasuwa skojarzenia, że znów nie wszystko w aplikacji Orange działa jak należy.

Jak wynika z wpisu na Twitterze, zamieszczonego przez rzecznika sieci Orange, głównym bonusem w tym tygodniu jest CyberTarcza za 0 zł przez jeden miesiąc. Usługa chroni użytkowników korzystających z sieci Orange przed wszelkimi zagrożeniami czyhającymi w internecie, zarówno mobilnym, jak i na urządzeniach stacjonarnych – na przykład popularnym phishingiem. Orange podkreśla, że tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy CyberTarcza ochroniła przed oszustwami 1,3 mln klientów – warto więc sprawdzić, czy to faktycznie działa. Po darmowym miesiącu opłata za usługę wynosi 9,99 zł. Czas na odebranie prezentu – wtorek 27 września.

Pomijając to, że dostępność darmowej usługi znów została skrócona do miesiąca (wcześniej Orange oferował nawet 2 miesiące), to część klientów zobaczy w aplikacji co innego – darmowe 3 GB na internet, do wykorzystania w obecnym cyklu rozliczeniowym. 

To jednak nie koniec możliwości – jeszcze inni klienci otrzymają voucher na smartfon podczas przedłużenia umowy. Podobny bonus-nie bonus zamiast prawdziwych prezentów pojawiał się już wcześniej, zwłaszcza gdy w aplikacji „Mój Orange” nie końca wszystko działało.

Najwyraźniej teraz również pojawiły się drobne usterki, bo część klientów zamiast obiecywanych bonusów może zobaczyć w zakładce „Dla Ciebie” dość standardową, pojawiającą się często bez specjalnej okazji zachętę do skorzystania z usługi „Zabezpiecz PESEL” za 9,99 zł z darmowym pierwszym miesiącem.

Zobacz: Testuj z Orange i wygraj flagowego Samsunga
Zobacz: Orange na kartę: bonusowe gigabajty będą ważne dłużej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu