DAJ CYNK

Leć robić zdjęcia - z Honorem. Promocja wciąż trwa!

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7737

Pozostał ponad miesiąc do końca najnowszej promocji marki HONOR. Przy zakupie smartfonów HONOR 20 Lite albo HONOR 20 kupujący otrzymają odpowiednio jeden lub dwa bilety lotnicze do jednego z 16 europejskich miast. O tym, gdzie i kiedy chce lecieć, decyduje sam uczestnik promocji. Zakupów trzeba dokonać do końca sierpnia.

HONOR 20 Lite i  HONOR 20 to najnowsze propozycje chińskiej marki na polskim rynku. By zachęcić do zakupów tych smartfonów, producent zorganizował promocję. Do końca sierpnia można otrzymać bilety lotnicze do jednego z 16 europejskich miast. Warunkiem jest kupno modeli HONOR 20 Lite (wtedy dostaje się jeden bilet) lub HONOR 20 (nabywca otrzyma dwa bilety). Oczywiście są to bilety w dwie strony, czyli będzie także można bezpiecznie wrócić do domu. 

Zobacz: Honor 20 zadebiutuje w Polsce z promocją lotniczą. Kupując telefon otrzymamy kupon na podróż do jednego z 16 miast w Europie
Zobacz: Sprzedaż telefonu Honor 20 ruszy w Polsce w najbliższy piątek. Cena będzie atrakcyjna

Organizator nie narzuca kierunku i daty wylotu - o tym decyduje nabywca jednego ze smartfonów HONOR, chociaż są pewne ograniczenia. Można polecieć m.in. do Barcelony, Kopenhagi, Dublina, Londynu, Madrytu, Paryża, Oslo czy Rzymu, startując z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy lub Wrocławia.

Jak skorzystać z promocji? Po nabyciu telefonu, najpóźniej 14 dniach od daty zakupu, trzeba wejść na stronę www.lecezhonorem.pl, by wypełnić tam formularz. W formularzu należy wprowadzić numer seryjny swojego nowego smartfonu HONOR.

Zobacz: Huawei sprzedał w Chinach milion sztuk telefonu Honor 20 - w 14 dni
Zobacz: Test telefonu Honor 20 - możliwości flagowca w przystępnej cenie

Po otrzymaniu linku rejestracyjnego uczestnik promocji będzie mógł wybrać trzy kierunki podróży i trzy terminy. Jest to uzależnione od dostępności miejsc w samolocie w określonym dniu. Ostatnim etap to zatwierdzenie finalnej propozycji od organizatora - czyli jednego z tych trzech wskazanych kierunków. Po tym pozostaje już odebrać bilety i lecieć.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: HONOR

Źródło tekstu: HONOR

Tagi: honor
Przewiń w dół do następnego wpisu