DAJ CYNK

Sprzedaż telefonu Honor 20 ruszy w Polsce w najbliższy piątek. Cena będzie atrakcyjna

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5764

28 czerwca 2019 roku ruszy w Polsce sprzedaż telefonu Honor 20. Urządzenie będzie dostępne w sugerowanej cenie wynoszącej 1999 zł.

Honor 20 to smartfon, który w ciągu 14 dni swojej obecności na rodzimym rynku sprzedał się w liczbie 1 miliona egzemplarzy. Następnie urządzenie zaczęło trafiać na kolejne rynki. Od 21 czerwca tego roku nowy model można kupić we Francji, Niemczech, Malezji, Rosji i Wielkiej Brytanii, od 24 czerwca we Włoszech i w Holandii, a od 25 czerwca smartfon będzie dostępny w Indiach. Koniec tego tygodnia to początek sprzedaży Honora 20 w Polsce.

Zobacz: Cała seria Honor 20 już oficjalnie. W Londynie pokazano Honora 20 i Honora 20 Pro
Zobacz: Honor 20 trafi do Polski pod koniec czerwca. Czy warto na niego czekać?

- To wyjątkowy moment dla marki Honor - osiągnęliśmy właśnie rekordowe wyniki sprzedaży modelu Honor 20. Z radością ogłaszamy globalną dostępność Honora 20 dla naszych fanów, którzy niestrudzenie wspierają markę i nasze innowacyjne produkty. Nie mogę się doczekać aż każdy z nich będzie mógł doświadczyć technologii zamkniętej w naszym nowym smartfonie. Mając Honora 20 wśród naszych produktów, jesteśmy w doskonałej pozycji, aby osiągnąć sukces na rynkach zagranicznych.

- powiedział George Zhao, prezes marki Honor

W Polsce Honor 20 będzie dostępny w sugerowanej cenie wynoszącej 1999 zł. Dodatkowo od 1 lipca do końca sierpnia tego roku dla polskich użytkowników urządzeń marki Honor dostępna będzie promocja, która zadowoli wszystkich miłośników fotografii i podróży

„Leć robić zdjęcia” – więcej informacji wkrótce.

Zobacz: Huawei sprzedał w Chinach milion sztuk telefonu Honor 20 - w 14 dni
Zobacz: Telefony Honor 8X i Honor 10 Lite w czerwcu można kupić w niższych cenach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Honor

Przewiń w dół do następnego wpisu