DAJ CYNK

Telefony Honor 8X i Honor 10 Lite w czerwcu można kupić w niższych cenach

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8710

Od 5 do 30 czerwca telefony Honor 8X oraz Honor 10 Lite można kupić w obniżonej cenie w sieciach sklepów NeoNet, MediaMarkt, Komputronik, Media Expert, RTV Euro AGD oraz x-kom, a także na ich stronach online. To udane urządzenia marki należącej do firmy Huawei, cenione za wygląd, aparaty fotograficzne i dużą powierzchnię ekranu.

Honor 8X – wyświetlacz zadba o Twój komfort oglądania

Smartfon Honor 8X wyróżnia się stosunkiem powierzchni ekranu do powierzchni całego panelu przedniego na poziomie 91% (dane producenta), dzięki czemu detale wyświetlanego obrazu powinny być wyraźnie widoczne, a ulubione filmy i seriale oglądane z większą przyjemnością. Wygląd tylnego panelu, wykonanego z 15 warstw, a także refleksy świetlne, które tam powstają sprawiają, że model ten wyróżnia się z tłumu.

Zobacz: Test telefonu Honor 8X - coś dla fanów naprawdę dużych telefonów

W Honorze 8X znajdziemy podwójny aparat fotograficzny z tyłu, wspierany przez sztuczną inteligencję umożliwiającą identyfikowanie 22 kategorii obiektów na obrazach i 500 scenariuszy w czasie rzeczywistym. Efekt upiększania pozwala dostosowywać i retuszować zdjęcia, a krótkie filmy można nagrywać w 16-krotnie zwolnionym tempie. Aby wszystko działało płynnie, wewnątrz obudowy pracuje chipset Kirin 710, który współpracuje z technologią GPU Turbo. Zwiększają ona wydajność przetwarzania grafiki podczas grania.

Zobacz: Hyper Boost, czyli odpowiedź Oppo na GPU Turbo Huaweia

Honor 8X wyposażony jest również w tryb ochrony wzroku, który ogranicza promieniowanie światła niebieskiego, aby zapobiec zmęczeniu oczu. Dodatkowo dzięki technologii wyświetlania w słońcu obraz na ekranie powinien być doskonale widoczny nawet w słoneczny dzień. Z kolei tryb nocny umożliwia wygodne czytanie przed snem.

Honor 10 Lite – selfie w jakości studyjnej

Drugim dostępnym w ofercie smartfonem jest Honor 10 Lite. W modelu tym zastosowano niezły wyświetlacz, zajmujący ponad 90% powierzchni przedniego panelu (dane producenta). Znajdujący się w nim aparat przedni ma rozdzielczość 24 Mpix i przy wsparciu sztucznej inteligencji, umożliwia robienie zdjęć typu selfie zarówno w świetle dziennym, jak i nocnym. Dodatkowo efekty upiększania na podstawie wieku, płci i odcienia skóry użytkownika pozwalają osiągnąć bardzo dobre rezultaty przy zachowaniu naturalności wyglądu.

Zobacz: Test Honora 10 Lite - kolejny udany smartfon do 1000 zl

Honor 10 Lite jest napędzany chipsetem Kirin 710, który zapewnia urządzeniu płynne działanie i wysoką wydajność. Nad lepszym przetwarzaniem grafiki w grach czuwa technologia GPU Turbo.

Ceny w promocji

Honor 8X oraz Honor 10 Lite są dostępne w obniżonych cenach w sieciach sklepów NeoNet, MediaMarkt, Komputronik, Media Expert, RTV Euro AGD oraz x-kom, a także na ich stronach online. Rekomendowane ceny obu smartfonów są następujące:

  • Honor 8X - 1099 zł,
  • Honor 10 Lite - 799 zł.

Ceny obu smartfonów w poszczególnych sklepach mogą się nieco różnić od rekomendowanych, na przykład Honor 8X w sklepie internetowym Media Expert kosztuje 1088 zł.

Zobacz: [Aktualizacja] Smartfony Honor wchodzą do Play. Na początek Honor 8X w bardzo dobrej cenie
Zobacz: Huawei P30 Lite miażdży konkurencję nocą - na takie zdjęcia czekaliśmy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Honor

Przewiń w dół do następnego wpisu