DAJ CYNK

Honor 20 trafi do Polski pod koniec czerwca. Czy warto na niego czekać?

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6834

Prezes firmy Honor poinformował dzisiaj za pośrednictwem Facebooka, że modele serii Honor 20 trafią do sprzedaży w Polsce pod koniec czerwca.

Informacje na temat sprzedaży nowych smartfonów Honor w Polsce pojawiły się wraz bardzo dobrymi wynikami sprzedaży Honora 20 w Chinach. Przypomnijmy, że w ciągu 14 dni nabywców znalazło milion egzemplarzy smartfonu.

Zobacz: Huawei sprzedał w Chinach milion sztuk telefonu Honor 20 - w 14 dni

Na polskim rynku już od dłuższego czasu dostępny jest Honor 20 Lite, a dołączy do niego Honor 20. Modelu Pro, przynajmniej na razie, nie powinniśmy się u nas spodziewać. Europejska cena Honora 20 to 499 euro. Polska cena powinna wynosić ok 2500 zł i byłaby adekwatna do jego możliwości.

Zobacz: Honor 20 Pro i jego aparat o jasności f/1.4 na przykładowych zdjęciach

Honora 20 używam już od kilku dni i pierwsze wnioski są takie, że jest delikatnie słabszy od modelu P30, głównie pod względem aparatu. Dlatego też jego cena powinna być niższa niż w przypadku niemal bliźniaczego modelu Huaweia. Na pochwałę zasługuje ekran, wykonanie, szybkość działania oraz bardzo dobry dźwięk na słuchawkach. Niedługo będziecie mogli przeczytać więcej na jego temat w naszej recenzji.

Zobacz: Cała seria Honor 20 już oficjalnie. W Londynie pokazano Honora 20 i Honora 20 Pro

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Honor

Przewiń w dół do następnego wpisu