DAJ CYNK

Internet za darmo - aktualne promocje operatorów

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Internet za darmo kwiecień 2020

Wsparcie liczone w gigabajtach - niemal każdego dnia pojawiają się nowe promocje z darmowym internetem. Przedstawiamy listę aktualnych prezentów od operatorów. Nasza lista będzie aktualizowana.

Darmowe 200 GB od Play

200 GB na naukę od Play

Użytkownicy taryf Internet na kartę 5 zł, 9 zł, 19 zł i 50 zł w Play mogą skorzystać z dodatkowych gigabajtów na naukę (i nie tylko). Wystarczy, ze mają mniej niż 26 lat. Operator będzie sprawdzał numery PESEL osób, na które zarejestrowano karty SIM. Promocja trwa do 30 czerwca 2020 roku i można z niej skorzystać za pomocą aplikacji Play24.

Zobacz: Play: odbierz darmowe 200 GB na naukę zdalną… lub rozrywkę

5 GB Internetu za doładowanie konta w Orange na kartę

Orange 5 GB Internetu za doładowanie

Bonus za doładowania działa również w Orange na kartę, pod warunkiem, że doładujemy konto poprzez stronę doladowania.orange.pl lub w aplikacji Mój Orange. Darmowy pakiet 5 GB jest ważny przez 14 dni przy doładowaniu kwotą 25 zł lub więcej, 5 dni przy kwocie 10 zł i 2 dni przy doładowaniu kwotą 5 zł. Zdobyte w ten sposób GB są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed pakietami z doładowań. Jeżeli korzystacie z Orange Free na kartę, to oprócz tego dostajecie standardowe bonusy GB po każdym doładowaniu.

Zobacz: T‑Mobile: 15 GB na Wielkanoc w świątecznej edycji Happy Fridays

Play nie policzy transferu danych przy korzystaniu z platform e-learningowych

Play #zostańwdomu nauka online

Play uruchomił procedury zero-rating dla platform edukacyjnych z uwzględnieniem rekomendacji Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dzięki temu korzystanie z nich nie pomniejszy pakietów danych posiadanych przez klientów fioletowego operatora. Wprowadzone rozwiązanie nie wymaga podejmowania żadnego działania ze strony użytkowników.

Zobacz: #Zostańwdomu z Play i ucz się zdalnie: Fioletowi przygotowali specjalne rozwiązania na cele edukacyjne

Nawet 18 GB dla klientów nju mobile

nju mobile 2 x 9 GB

Wszyscy klienci nju mobile, zarówno abonenci, jak i użytkownicy oferty na kartę, mogą w kwietniu dwukrotnie aktywować darmowy pakiet internetowy o wielkości 9 GB (czyli razem 18 GB). Standardowa cena takiego pakietu to 9 zł. Pakiet jest ważny do końca okresu rozliczeniowego (abonament) lub przez 31 dni (oferta na kartę). Szczegóły poniżej.

Zobacz: nju mobile: darmowe gigabajty – włącz dwa razy 9 GB

10 GB dla abonentów Play

10 GB dla abonentów Play

Operator sieci Play ponownie przekazał swoim abonentom (indywidualnym i firmom) oraz użytkownikom oferty Mix darmowy pakiet internetowy o wielkości 10 GB. Paczkę Internetu można aktywować w aplikacji  Play24 (sekcja Pakiety) lub przez stronę 24.play.pl. Z oferty można skorzystać do końca kwietnia, a sam pakiet będzie ważny 14 dni.

Zobacz: [Aktualizacja] #Zostańwdomu z siecią Play. Fioletowi dają bezpłatny pakiet 10 GB

Dodatkowe 10 GB dla klientów Premium Mobile

Premium Mobile 10 GB

Premium Mobile wspiera akcję #zostańwdomu i oferuje swoim klientom możliwość aktywacji bezpłatnego pakietu internetowego o wielkości 10 GB do wykorzystania w kraju. Oferta dotyczy każdej taryfy Freedom dla smartfonu. Dodatkową paczkę można aktywować kodem *121*11*11# (kod potwierdzamy przyciskiem "zadzwoń"). Pakiet jest jednorazowy i ważny do 30 kwietnia 2020 roku.

#Zostańwdomu z a2mobile i zgarnij darmowe 10 GB

a2mobile #zostańwdomu 10 GB za 0 zł

Operator a2mobile wprowadził dla swoich klientów dodatkowy pakiet internetowy o wielkości 10 GB za 0 zł. Promocja dotyczy osób z aktywnym jednym z Pakietów Niewyczerpalne Wszystko: 19,90 (ta promocja nie łączy się z promocją Pakiet Niewyczerpalne Wszystko 19,90 za pół ceny na start), 24,90 lub 29,90. Pakiet można jednorazowo włączyć w moje.a2mobile lub kodem *234*2#, zatwierdzonym "zieloną słuchawką". Z dodatkowych 10 GB można korzystać do 30 kwietnia tego roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu