DAJ CYNK

Huawei wystartował Świąteczne Odliczanie w AppGallery. Do zdobycia atrakcyjne nagrody

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Huawei AppGallery Świąteczne odliczanie nagrody

Ruszyło Świąteczne Odliczanie w Huawei AppGallery. Za pobieranie aplikacji i odkrywanie kolejnych okienek w kalendarzu świątecznym, można zdobyć dwa rodzaje nagród.

Aby wziąć udział w Świątecznym Odliczaniu, wystarczy wejść w baner promocyjny znajdujący się na stronie głównej w AppGallery. Każdego dnia, pobranie 3 wybranych aplikacji spośród tych wymienionych na stronie, odblokowuje odpowiednie okienko w kalendarzu świątecznym. Codziennie w okienku znajduje się inna nagroda niespodzianka: mogą to być kupony do aplikacji lub „kroki”. „Kroki” to wirtualne elementy, które – po zebraniu odpowiedniej ich liczby – można wymienić na jedną z nagród. 7 kroków daje możliwość zdobycia karty podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania w Allegro, na zdobywcę 8 kroków czeka dron DJI Mini2, a nagrodą za 9 kroków jest multimedialny laptop Huawei MateBook X.

Zobacz: Huawei MateBook X - mały i lekki laptop, który wszędzie zabierzesz ze sobą
Zobacz: Aplikacje Getin Noble Banku dostępne w Huawei AppGallery, wkrótce też w wersji HMS

Jedynie zebranie odpowiedniej liczby wymaganych kroków daje użytkownikowi prawo do ubiegania się o nagrodę. Liczba nagród jest ograniczona (w puli nagród jest 5 MateBook’ów X, 10 dronów DJI Mini2 oraz 4000 kart podarunkowych Allegro) i obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Dlatego po zebraniu odpowiedniej liczby kroków należy niezwłocznie wypełnić formularz znajdujący się na stronie w AppGallery. Uprawnia on do ubiegania się o jedną, wybraną nagrodę.

Huawei AppGallery Świąteczne Odliczanie baner

Po pobraniu 3 aplikacji i odblokowaniu świątecznego okienka przypisanego do danego dnia, oprócz „kroków”, użytkownik może znaleźć tam również atrakcyjne kupony:

  • 6-miesięczny dostęp do aplikacji Tidal,
  • 2 miesiące darmowego korzystania z serwisu FilmBox w aplikacji Huawei Filmy,
  • kupony o wartości 10 zł na przejazdy w aplikacji Bolt,
  • 60 dni bezpłatnego, nielimitowanego dostępu do Kolekcji w aplikacji Audioteka,
  • 3-miesięczna, darmowa subskrypcja (pakiet Starter PLUS) w aplikacji WP Pilot,
  • 6 miesięcy darmowej subskrypcji Tinder Plus.

Warunki udziału w Świątecznym Odliczaniu z AppGallery

O zdobytym w danym dniu voucherze do aplikacji (lub „kroku”, jeśli w danym dniu akurat on będzie ukryty w danym okienku) użytkownik zostanie powiadomiony za pomocą wyskakującego powiadomienia, zaraz po pobraniu 3 wybranych aplikacji oraz kliknięciu w odpowiednie okienko w kalendarzu świątecznym. Zdobyte kupony lub liczbę „kroków” można podejrzeć w zakładce „Nagrody” w AppGallery. Aby wziąć udział w zabawie, należy zalogować się do AppGallery za pomocą ID Huawei, które można łatwo założyć wchodząc w ustawienia w smartfonie.

Zobacz: Mikołaj 2020: Prezent zamiast rózgi - nasze propozycje
Zobacz: T-Mobile na mikołajki: 1000 darmowych minut dla klientów ofert na kartę i MIX

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu