DAJ CYNK

Mikołaj 2020: Prezent zamiast rózgi - nasze propozycje

Dodane przez: Arkadiusz Bała (ArecaS), Lech Okoń (LuiN)

Kategoria: Akcje partnerskie

Interakcje: 66736


Mikołajki 2020 - prezenty, co kupić?Mikołajki to cudowna okazja, by osłodzić sobie nieco trudy mijającego roku. Wystarczy już tej rózgi, która męczy nas od wielu miesięcy, czas wreszcie na słodki prezent. Może to być większe szaleństwo, ale też drobna przyjemność - niezależnie od wybranego kalibru, warto zapoznać się z naszą listą propozycji.

Cyfrowy Polsat od pewnego czasu bierze udział w bardzo potrzebnej krucjacie mającej na celu sprawienie, by telewizja była bardziej wygodna i na Waszych zasadach. Ten cel uzyskać można jedynie poprzez połączenie elastycznej, modułowej oferty i możliwości nowoczesnych dekoderów.

EVOBOX Stream - telewizja, w której to Ty stawiasz warunki

Może to już czas na sprawienie sobie pakietu TV na długie, zimowe wieczory… ale i na wiosenno-letnie wypady na działkę? Ale zaraz, zaraz, jak to na działkę? Dzięki dekoderowi EVOBOX Stream moi drodzy, i telewizji internetowej OTT  obsługiwanej w tradycyjny sposób pilotem, ale działającej wszędzie tam, gdzie macie dostęp do internetu.

Niezależnie od tego, czy to praca zdalna, czy studencka stancja, taką telewizję możesz zabrać ze sobą, gdzie tylko chcesz i płacić tylko za to, z czego faktycznie korzystasz.

Evobox Stream - prezent na Mikołaja

Wystarczy Internet o przepustowości przynajmniej 8 Mb/s  dowolny, od dowolnego dostawcy. Platforma daje dostęp do ponad 100 kanałów przez Internet oraz serwisów Cyfrowy Polsat GO i HBO GO  przez pierwsze 3 miesiące wszystkie kanały z oferty dostępne są zupełnie za darmo.

Jak przystało na nowoczesny sprzęt, nie jesteś uzależniony od zegarka  dostajesz funkcje TimeShift, ReStart i CatchUP, które pozwalają na odpowiednio: zatrzymywanie, przewijanie czy oglądanie wybranych programów od początku, a także na wracanie do wybranych programów nawet 7 dni po ich emisji.


Cyfrowy Polsat - oferta świąteczna z nowoczesnym dekoderemEVOBOX Stream to jednorazowy wydatek 299 zł (dekoder na własność) lub niewielka, 10 zł opłata miesięczna za udostępnienie (przy umowie na 24 miesiące). Uwaga! Umowa dotyczy tylko korzystania z dekodera, nie musimy decydować się na stałe zobowiązanie za usługę TV. Pakiety telewizyjne uruchamiamy wtedy, kiedy mamy na to ochotę, na 30 dni.

Już za 20 zł dostaniemy 28 kanałów z pakietu WYGODNEGO, 30 zł miesięcznie kosztuje dostęp do 45 kanałów pakietu KOMFORTOWEGO, a dla wymagających jest też pakiet BOGATY za 60 zł z aż 94 kanałami. Oprócz tego dostępne są pakiety dodatkowe  filmowe, sportowe czy dla dzieci, także z kanałami premium.

EVOBOX IP – inteligentna telewizja kablowa

EVOBOX IP z pozoru jest bardzo podobny do modelu STREAM, z tą jednak różnicą, że do swojego działania potrzebuje podłączenia do internetu stacjonarnego od wybranych dostawców – Plusa, Netii lub Orange o min. prędkości 8 Mb/s. Nie potrzebuje on natomiast anteny satelitarnej czy telewizji naziemnej, by móc dostarczać pełną ofertę telewizji cyfrowej – a daje dostęp do ponad 150 kanałów.

Tak jest w przypadku tego wariantu usługi, pakiety telewizyjne są znacznie bogatsze. Już w wersji S za 20 zł otrzymujemy aż 56 kanałów, wystarczy o 10 zł więcej, by mieć już pakiet M z 78 kanałami, a pakiet L z długą listą 135 kanałów to wydatek 60 zł miesięcznie. Co ważne, przy wyborze pakietów M i L teraz w ramach świątecznej promocji klienci otrzymują 3 miesiące pełnej oferty bez opłat.


Evobox IP - prezent na MikołajaPotrzebujesz więcej? Skorzystaj z atrakcyjnych pakietów dodatkowych: sportowych (Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Ekstraklasa), filmowych (HBO i HBO GO, FilmBox, Cinemax), dla dzieci (Pakiet Dzieci).

Jak przystało przy tym na sprzęt z linii EVOBOX, funkcje TimeShift, ReStart i CatchUP w dekoderze pozwalają na zatrzymywanie, przewijanie czy oglądanie wybranych materiałów od początku, a także wracanie do wybranych programów do 7 dni od ich emisji. Wybierasz najlepszy dla siebie pakiet telewizji, a cena EVOBOX IP zaczyna się już od 1 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń, Arkadiusz Bała, Marian Szutiak, materiały prasowe

Przewiń w dół do następnego wpisu