DAJ CYNK

[Aktualizacja] Honor MagicWatch 2 i Honor 20 w promocyjnych cenach

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6183

Honor MagicWatch 2 za 599 zł

Od 1 do 11 kwietnia fani marki Honor na całym świecie świętują Honor Fans Festival, a nie ma lepszego sposobu na świętowanie, niż atrakcyjne promocje.

Fani marki Honor mogą skorzystać z obniżek na produkty Honor. Honor Fans Fest jest obchodzony w prawie 20 krajach, w tym w Polsce, Czechach, Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii. W Polsce święto trwa od 1 do 11 kwietnia.

Obniżki są dostępne w sieci sklepów RTV Euro AGD. W Polsce promocją zostały objęte produkty: 

  • Honor MagicWatch2 w wersji 42 i 46 mm w kolorze czarnym można dostać za 599 zł (obniżka z 799 zł)
  • smartfon Honor 20 można kupić za 1299 zł (obniżka z 1499 zł).

#Rusz się i #Fotografuj z Honor

Zakup Honor MagicWatch 2 w czasie, gdy mamy ograniczone możliwości ruchu poza domem, to wbrew pozorom dobry pomysł. Honor MagicWatch 2 ma wbudowane programy treningowe dla biegaczy, ale też może monitorować domowe treningi z prostym sprzętem lub bez żadnego wyposażenia. Korzystam z jego mniejszej wersji w połączeniu z aplikacją Skimble i bardzo sobie to połączenie chwalę. Honor MagicWatch 2 został wyposażony w 1,39-calowy dotykowy kolorowy ekran AMOLED, na którym możesz ustawić własne zdjęcia jako tarcze zegarka, różne mechanizmy monitorowania zdrowia i parametry samopoczucia, 15  różnych trybów fitness, a przede wszystkim wytrzymałą baterię. W wersji 46 mm można go nosić bez ładowania nawet 14 dni.

Największym atutem smartfonu Honor 20 jest oczywiście aparat. Poczwórny moduł o rozdzielczości 48 MPix, wspierany przez sztuczną inteligencję gwarantuje świetną jakość obrazów, niezależnie od warunków.

Zobacz: Test telefonu Honor 20 - możliwości flagowca w przystępnej cenie
Zobacz: Honor MagicWatch 2 już w Polsce: 14 dni bez ładowania, dwa rozmiary w jednej cene

Honor MagicWatch

George Zhao, prezes Honor, poinformował, że pod koniec 2019 roku marka Honor miała ponad 220 milionów fanów na całym świecie. Rabaty na wybrane produkty to najlepszy sposób, by im podziękować za wsparcie. Ponadto Zhao zapowiada rozwój strategii 1+8+N, według której użytkownik powinien mieć jeden smartfon Honor, 8 urządzeń smart home i tyle urządzeń partnerów, ile potrzebuje, by prowadzić smart-życie. Honor dąży do stworzenia połączonego i inteligentnego świata dla globalnej młodzieży na całym świecie – podsumował Zhao.

Aktualizacja:

Do promocji na Honor MagicWatch 2 dołączyły kolejne sklepy. Zegarki w wersji 42 mm i 46 mm w kolorze czarnym w cenie 599 zł są dostępne również na x-kom.pl, w strefie marki Honor na Allegro oraz na aetka24.pl. Wydłużono również o jeden dzień czas trwania promocji, do 12 kwietnia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu