DAJ CYNK

Orange wprowadza HBO GO dla klientów Planów Mobilnych oraz usługi Love Mini

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13240

HBO GO Orange Love Mini Plany Mobilne

Klienci Planów Mobilnych Orange oraz Orange Love Mini mogą korzystać z usługi HBO GO. Można tam obejrzeć filmy i seriale w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu, takim jak smartfon, tablet, laptop, komputer stacjonarny czy smart TV.

HBO GO to internetowy serwis wideo na życzenie (VoD), oferujący dostęp do filmów, seriali oraz programów z oferty kanałów HBO (HBO, HBO2, HBO3) oraz Cinemax. Do tej pory serwis ten był dostępny u pomarańczowego operatora tylko dla klientów posiadających Telewizję Orange. Od 21 października tego roku z usługi będą mogli skorzystać wszyscy klienci posiadający którykolwiek z Planów Mobilnych oraz klienci oferty Orange Love Mini, którzy zawarli umowę lub aneks po 18 czerwca 2019 roku.

Zobacz: Orange: 15 zł na zakup gier i aplikacji w Google Play
Zobacz: Orange buduje pod Warszawą nowe data center. Ruszy za rok

Pierwszy miesiąc korzystania z dostępu do setek filmów i seriali jest darmowy, przy aktywacji usługi HBO GO pierwszy raz na danym numerze. Później opłata miesięczna to 25 zł. Aktywacji HBO GO można dokonać przy zawieraniu nowej umowy lub przedłużeniu kontraktu, na przykład poprzez konto na stronie www.orange.pl. Usługę można wyłączyć w dowolnym momencie.

Na platformie HBO GO niemal codziennie pojawiają się nie tylko filmy czy pełne sezony seriali, ale także kolejne odcinki poszczególnych serii w formie cyklicznej. Październik to zazwyczaj miesiąc wypełniony produkcjami przeznaczonymi dla fanów horrorów. W najnowszej ramówce HBO GO nie braknie tytułów związanych z tematyką Halloween. Między innymi horror „To. Rozdział 2” oraz 10 sezon „The Walking Dead”, serialu o grupce ocalałych ludzi szukających bezpiecznego schronienia w świecie opanowanym przez śmiercionośne zombie.

W październiku, w ofercie HBO GO pojawia się wiele nowości o różnorodnej tematyce. Fani dramatów na pewno będą zadowoleni. Rusza między innymi premiera miniserialu „Od nowa”. To produkcja z Nicole Kidman i Hugh Grantem o kobiecie w średnim wieku, która z dnia na dzień dowiaduje się, że jej perfekcyjnie poukładane życie jest tylko farsą.

Warto też wspomnieć o usłudze Video Pass, która jest dostępna w Planie Mobilnym 45,  55 i 75 lub w dowolnym pakiecie Orange Love. Usługa ta umożliwia oglądanie 15 serwisów wideo (w tym HBO GO) bez pomniejszania paczki danych uruchomionej w ramach abonamentu.

Zobacz: #GIGAHeyah: 100 GB internetu za 39 zł. Na dwa miesiące, ale w dwóch pakietach
Zobacz: Happy Fridays: klienci T-Mobile odebrali 10 milionów prezentów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu