DAJ CYNK

Happy Fridays: klienci T-Mobile odebrali 10 milionów prezentów

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14355

T-Mobile Happy Fridays 10 milionów prezentów

W T-Mobile abonenci magentowej sieci, a także użytkownicy ofert Mix i na kartę, mogą co tydzień sięgać po prezenty w ramach promocji Happy Fridays. Od początku akcji odebrano 10 milionów takich prezentów, a największym powodzeniem cieszyły się paczki bezpłatnych gigabajtów.

Piątkowe prezenty w T-Mobile to już właściwie tradycja. Od 2019 roku magentowy operator przygotowuje dla klientów indywidualnych różnorodne bonusy: darmowe gigabajty, SMS-y, MMS-y, minuty, zniżki na urządzenia i usługi swoich partnerów. Wynik to ponad 10 milionów rozdanych prezentów tylko w 2020 roku. D to średnio niemal ćwierć miliona benefitów rozdanych przy każdej, cotygodniowej akcji. To pokazuje, że klienci T-Mobile z przyjemnością korzystają z tej akcji i chętnie aktywują dostępne usługi bądź rabaty.

Zobacz: Dziś rusza Allegro Smart! Student, a w nim T-Mobile rozdaje gigabajty
Zobacz: T-Mobile Go! - nowa oferta na kartę

Rekord pobrań zanotowała „piłkarska” paczka 15 gigabajtów, która była dostępna przez tydzień, od 7 do 14 października, z okazji trzech meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej. Dokonano wówczas 730 tysięcy aktywacji tego prezentu. Z kolei w tym tygodniu klienci T-Mobile sami wybrali benefit, który będzie czekał na nich do odebrania w najbliższy piątek, 23 października. W ramach ankiety na Facebooku użytkownicy mogli wskazać, czy wolą skorzystać z bezpłatnego pakietu Internetu 3 GB czy rabatu 100 zł na smartfon z nową umową T‑Mobile. Darmowe gigabajty wygrały stosunkiem 1110 do 106 głosów i właśnie ten prezent klienci magentowego operatora będą mogli odebrać już za kilka dni.

„Happy Fridays” to cotygodniowa akcja, w której klienci indywidualni ofert na kartę, MIX i abonamentu mogą odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” (lub poprzez SMS) różnorodne, atrakcyjne prezenty bez jakichkolwiek dodatkowych formalności.

Zobacz: Dzięki Mobile Connect skorzystamy z Profilu Zaufanego bez kodu SMS. Play testuje to rozwiązanie
Zobacz: Kumulacja w Zapłać z Play: 3 x 15 zł na zakupy w Google Play, App Store i Xbox Store

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu