DAJ CYNK

#GIGAHeyah: 100 GB internetu za 39 zł. Na dwa miesiące, ale w dwóch pakietach

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16072

#GIGAHeyah: 100 GB internetu za 39 zł. Na dwa miesiące, ale w dwóch pakietach

T-Mobile ogłasza start nowej oferty dla klientów Heyah na kartę. Tym razem operator kusi nową propozycją pakietów danych #GIGAHeyah. Od teraz każdy, komu potrzeba dodatkowej dawki internetu, w „Heyah na kartę” za 39 zł dostanie 100 GB na dwa miesiące, ale w rozłożeniu na dwa pakiety ważne miesiąc.

T-Mobile ogłosił swoją akcję z myślą o nowym roku akademickich. Ponieważ studenci formalności i terminów mają aż nadto – od deadline’ów na oddanie prac po ćwiczenia, które zaczynają się już o 8 rano – operator wymyślił, że w #GIGAHeyah użytkownicy będą doładowywać konto raz na dwa miesiące. Jak to dokładnie działa?

Ofertę można zamówić online na stronie sklep.heyah.pl w cenie 39 zł. Gdy starter dotrze do użytkownika, wystarczy umieścić go w dowolnym urządzeniu – może to być router, smartfon, tablet lub każdy inny sprzęt elektroniczny. Oferta aktywuje się sama po włożeniu karty do środka i od razu można z niej korzystać na terenie Polski. Trzeba jednak pamiętać, że w #GIGAHeyah dostępne są jedynie pakiety internetowe, bez możliwości wykonywania połączeń głosowych oraz wysyłania wiadomości SMS/MMS.

Zobacz: Orange Flex dla studentów: dodatkowe 100 GB na nowy rok akademicki oraz nowy „Flex Nocą”

Operator zachwala swoją ofertę, że za kwotę 39 zł użytkownik #GIGAHeyah otrzymuje 100 GB na 60 dni. W praktyce jednak jest to 50 GB na 30 dni, a potem, gdy pierwszy pakiet traci ważność, drugie 50 GB na kolejne 30 dni

Zobacz: Dziś rusza Allegro Smart! Student, a w nim T-Mobile rozdaje gigabajty

Doładowania może to zrobić przez aplikację „Moja Heyah” lub stronę https://doladuj.heyah.pl, gdzie powyżej 25 zł doliczany jest dodatkowy,10-procentowy bonus od kwoty doładowania. Trzecim rozwiązaniem jest zasilenie karty z konta bankowego, w punktach sprzedaży T‑Mobile, kioskach i na stacjach benzynowych. 

Jeśli limit 100 GB w międzyczasie się wyczerpie, klient może kupić dodatkowy pakiet za niewielką kwotę. Za 5 zł można skorzystać z pakietu 10 GB, a za 10 zł z pakiet 20 GB.

T-Mobile przekonuje, że #GIGAHeyah świetnie się sprawdzi podczas zdalnego lub hybrydowego nauczania, na które decyduje się większość uczelni.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.heyah.pl/gigaheyah.

Zobacz: T-Mobile Go! - nowa oferta na kartę
Zobacz: Światłowód i dostęp do rozrywki T-Mobile od 1 zł w promocji
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu