DAJ CYNK

Orange Flex dla studentów: dodatkowe 100 GB na nowy rok akademicki oraz nowy „Flex Nocą”

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7354

Orange Flex studenci 100 GB Internetu

Przed nami nowy rok akademicki. Z tej okazji każdy obecny i nowy użytkownik Orange Flex, który posiada status studenta, może aktywować bezpłatnie dodatkowy pakiet 100 GB, ważny przez 180 dni

W pierwszej połowie roku Orange umożliwił uczniom i ich rodzicom, studentom oraz nauczycielom korzystanie z Flexa przez dwa miesiące za złotówkę miesięcznie. Oferta dla studentów jest kontynuacją wsparcia polskiej edukacji. Orange Flex, w prezencie na rozpoczęcie nowego roku akademickiego, udostępnia studentom dodatkowy pakiet 100 GB, ważny przez 180 dni.

Zobacz: Od dziś 5G dla użytkowników Orange Flex. Specjalna akcja na powitanie
Zobacz: Czy tańsze rozmowy na Białoruś są potrzebne? Statystyki Orange pokazują, że tak

Z najnowszej oferty może skorzystać każdy student dowolnej uczelni wyższej, który dołączy do Flexa lub ma już aktywny Plan w Orange Flex. Aby móc aktywować pakiet, należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz zostać członkiem Klubu Flex, do czego wystarczy jedno kliknięci w aplikacji. Oferta dla studentów dostępna jest w najnowszej wersji aplikacji, dlatego ważne aby pamiętać o jej zaktualizowaniu.

Orange Flex

Jak włączyć dodatkowy pakiet GB?

  1. W aplikacji Orange Flex należy otworzyć zakładkę „Odkryj” i kliknąć w banner informujący o ofercie dla studentów,
  2. Następnie wystarczy wypełnić i wysłać krótki formularz potwierdzający status studenta,
  3. W odpowiedzi użytkownik otrzyma powiadomienie dające dostęp do bezpłatnego pakietu 100 GB, do aktywacji w Klubie Flex.

Kolejna odsłona Flex Nocą z superzniżkami

Ale to nie wszystko. Już dzisiaj członkowie Klubu Flex mogą skorzystać ze specjalnych zniżek w ramach kolejnej odsłony akcji  „Flex Nocą”. Tym razem do zgarnięcia są urządzenia, które sprawdzą się idealnie w nowym roku akademickim. Zniżki dotyczą smartfonu Huawei P Smart 2019, który można kupić o 200 zł taniej, zegarka Huawei Watch GT Sport z rabatem 300 zł oraz laptopa HP 255 G7 ze zniżką 100 zł.

Zobacz: Płacąc z Play za przejazdy w blinkee.city można zgarnąć 15 minut darmowej jazdy
Zobacz: Orange: Video Pass w Planach Mobilnych i Orange Love, tańsze HBO

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu