DAJ CYNK

Ekspresowe naprawy telefonów w salonie Orange dla klientów Orange Smart Care

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Firma Digital Care uruchomiła stacjonarny punkt napraw w salonie Orange Smart Store w warszawskim „Sezamie”. Z usług punktu mogą korzystać wszyscy klienci usługi Orange Smart Care. Naprawy mogą być przeprowadzane także w trybie ekspresowym, który nie powinien trwać dłużej niż 2 godziny.

Stacjonarny punkt napraw powstał z myślą o osobach, którym zależy na czasie i które nie chcą korzystać z usług kuriera. Wystarczy przyjść z uszkodzonym telefonem do salonu Orange Smart Store w warszawskim „Sezamie” i oddać urządzenie w Strefie Napraw. Standardowa naprawa może potrwać do 5 dni, możliwe jest też jej skrócenie do 2 godzin. Obsługa klienta, ekspertyza, naprawa i odbiór sprzętu dokonywane są w jednym miejscu. Podczas wizyty w punkcie można również dokonać aktywacji usługi Orange Smart Care w dowolnym momencie trwania abonamentu, o ile diagnoza smartfonu wykaże, że jest on w dobrym stanie.

Smartfon oddany do serwisu poddawany jest ekspertyzie. Jeśli wykaże ona, że wszystkie potrzebne do wykonania naprawy części znajdują się w punkcie, a proces technologiczny umożliwia przeprowadzenie naprawy w czasie 2 godzin, serwisant zaoferuje Naprawę Ekspresową. Opłata za skrócenie czasu naprawy wynosi 99 zł.

Zobacz: 1 GB w roamingu w Orange na kartę
Zobacz: Orange współorganizuje turniej Fortnite, a mistrzom obiecuje wysokie nagrody

Orange Smart Care to usługa oferowana przez Orange we współpracy z firmą Digital Care. Skierowana jest ona do klientów, którzy decydują się na zakup smartfonu od operatora lub kupili go w innym miejscu, ale używają karty SIM Orange. Do wyboru są dwie opcje, za 9,99 zł miesięcznie lub 15,99 zł miesięcznie. W pierwszym przypadku użytkownicy mogą skorzystać z napraw urządzenia mobilnego w limicie do 1000 zł, w przypadku uszkodzenia wyświetlacza lub zalania wodą. W drugim, z jednej nieograniczonej kosztowo naprawy w przeciągu 12 miesięcy, w ramach której możliwa jest wymiana nawet całego urządzenia w przypadku zalania wodą lub naprawa dowolnego elementu ze względu na uszkodzenia mechaniczne.

Zobacz: Smart Care Premium w Orange. Ubezpieczenie dla smartfonów z wyższej półki
Zobacz: Orange: telefony, zegarki i inny sprzęt w ratach 0% od teraz dostępne dla wszystkich

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Digital Care

Przewiń w dół do następnego wpisu