DAJ CYNK

1 GB w roamingu w Orange na kartę

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13469

Od dzisiaj w Orange na kartę dostępny jest nowy pakiet internetowy do transferu danych w roamingu. Po włączeniu pakietu można korzystać z internetu w strefie roamingowej 1, czyli w krajach Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii i Lichtensteinie. Pakiet 1 GB kosztuje 15 zł i ma ważność 7 dni.

Pakiet 1 GB jest dostępny we wszystkich planach taryfowych na kartę, poza taryfą Zawsze bez limitu.

Jak włączyć nowy pakiet? Za pomocą SMS-a o treści AKT1 wysłanego na numer 420 lub z wykorzystaniem krótkiego kodu *130*31#.  Można też skorzystać z serwisu Mój Orange i tam dokonać aktywacji pakietu. Usługa zostanie włączona w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia aktywacji, o czym klient zostanie powiadomiony osobnym SMS-em.

By sprawdzić saldo pakietu, trzeba wysłać SMS-a o treści ILE na numer 420 lub posłużyć się kodem *130*32#.

Zobacz: Zawsze bez limitu - nowa taryfa w Orange na kartę
Zobacz: Orange: zapłać za parkowanie SMS-em lub przez Messengera

Włączyć można dowolną liczbę pakietów. Gigabajty zsumują się, a data ważności jest ustawiona zgodnie z datą ważności ostatniego aktywowanego pakietu. Do pakietu nie są doliczane żadne dodatkowe opłaty, ale trzeba pamiętać, że pakiety nie obejmują transmisji danych podczas wysyłania MMS-ów.

Usługa jest dostępna tylko w wersji jednorazowej. Oznacza to, że po włączeniu jest aktywna przez 7 dni i po tym okresie nastąpi jej wyłączenie, nie będzie się więc automatycznie przedłużała w kolejnych cyklach.

Zobacz: Orange Flex teraz także dla obcokrajowców
Zobacz: Wakacyjny konkurs w Orange na kartę. Nagrody: 30 tys. zł, voucher na wakacje, smartfony...

Kraje strefy roamingowej 1: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Republika Cypryjska, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Blog Orange

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu