DAJ CYNK

Dropss - nowa oferta internetowa Netii

29.07.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 48017

Ważne 19

5

Internet do 20 Mb/s na kablach Orange Polska, bez limitów transmisji danych, bez przymusowego abonamentu telefonicznego lub opłaty za utrzymanie łącza. Taki jest Dropss Powered by Netia - oferta "czystego internetu" za 49,90 zł miesięcznie, dostępna m.in. dla dotychczasowych abonentów usługi Neostrada Orange.

Internet do 20 Mb/s na kablach Orange Polska, bez limitów transmisji danych, bez przymusowego abonamentu telefonicznego lub opłaty za utrzymanie łącza. Taki jest Dropss Powered by Netia - oferta "czystego internetu" za 49,90 zł miesięcznie, dostępna m.in. dla dotychczasowych abonentów usługi Neostrada Orange.

Oferta Dropss skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Grupy Netia, aktywnych użytkowników usług na bazie łączy Orange Polska (dawna Telekomunikacja Polska). Usługa dostępna na uwolnionych liniach dawnego TP, w ramach dostępu regulowanego LLU, kosztuje 49,90 zł miesięcznie (z e-fakturą i 54,90 zł bez). Z Dropssa mogą skorzystać wszyscy, którzy zawrą z operatorem umowę na czas nieokreślony. Dropss jest pozbawiony opłaty za utrzymanie łącza.

Jedyną usługa dodatkową, którą można zamówić do internetu Dropss jest HBO GO w cenie 25 zł miesięcznie (umowa na czas nieokreślony, pierwszy miesiąc na próbę w cenie 1 zł). Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49 zł. HBO GO w promocyjnej cenie można uruchomić wyłącznie w ciągu pierwszych 6 miesięcy trwania umowy. Również 49 zł wynosi opłata aktywacyjna dla usługi internetowej, a za dodatkowe 129 zł istnieje możliwość wydzierżawienia urządzenia Netia Spot. Miesięczny koszt wynajmu sprzętu, to 1 zł.

Zrezygnowanie z umowy jest możliwe w dowolnym momencie jej trwania bez konieczności zwrotu ulg przyznanych w momencie jej zawierania.

Zamówienie usługi jest możliwe wyłącznie przez stronę internetową www.dropss.pl.

Zobacz: Warunki promocji
Zobacz: Cennik promocji
Zobacz: Regulamin promocji


Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
160. ~tomcioo
0

2016-05-26 11:47:23

@bobo - pierd...sz, nie solisz. Używam dropssa już 3 miesiąc. Mam go na łączu LLU, wcześniej miałem neo ale zrezygnowałem bo maksymalna prędkość była max 6 mb a teraz 16-17. Różnica kolosalna. Gram w Cs-a jak nie 1.6 to Go i ping w granicach 15-20, więc tragedii nie ma. Polecam każdemu kto się zastanawia nad przejsciem!

Odpowiedz

159. ~bobo
0

2016-04-18 16:04:16

dropss to porażka! prędkość max 16 mb/s, bardzo niestabilna, ping bardzo chwiejny, także jak ktoś gra w sieci, to lagi gwarantowane. napisałem zapytanie, czy można wypowiedzenie wysłać mailem... opłata 4,99 pln za radę konsultanta. każde zapytanie (mail, tel), to kolejne 4, 99 pln do rachunku. miałobyć 49.9 pln, było 59,9 pln, bo mam bsa. przeproszę się z orange(wcześniej miałem neostradę i trafiała mnie tzw. opłata za utrzymanie łącza), do płacę 10 zł więcej będę się cieszył stabilnym internetem...tak jak kiedyś:) drops nadaje się do przeglądania portali info i poczty. NIE WARTO!!!!

Odpowiedz

158. ~`Adam
0

2015-04-23 19:04:18

I pisze to koleś z hostem neostrady...

Odpowiedz

157. ~Adam
0

2015-04-16 11:03:16

Sorry za literówkę :pOczywiście jak zapewne się domyślacie chodzi o łącze BSA.To jednak nie zmienia faktu konieczności płacenia w większości przypadków za utrzymanie łącza w Dropss-ie.

Odpowiedz

156. ~Adam
0

2015-04-16 10:59:48

Standardowy tekst sponsorowany.To kłamstwo że w Dropss-ie nie ma dodatkowych opłat za utrzymanie łącza.W przypadku łącz BSE - a takich jest zdecydowana większość - Dropss pobiera opłatę za utrzymanie łącza.

Odpowiedz

155. ~abc
0

2015-02-12 22:54:14

xyz i tom dziękuje za odpowiedzi w takim razie nie ma co się męczyć z Orange jeśli Dropss działa bez problemu w taki razie życzę wam spokojnego użytkowania.Pozdrawiam

Odpowiedz

154. ~tom
0

2015-02-12 11:04:58

witam. mam na łączu BSA. Prędkość netu bez zmian 6-7Mb/s ale widzę że idzie bardziej płynnie. nie rwie jak na Orange.

Odpowiedz

153. ~xyz
0

2015-02-10 20:10:15

Na BSA

Odpowiedz

152. ~abc
0

2015-02-10 11:45:49

xyz a na jakim łączu masz na LLU czy na BSA

Odpowiedz

151. ~xyz
-1

2015-02-07 16:02:12

Również mam internet z Dropssa, co prawda dopiero ok. tygodnia, ale jak na razie nie mogę mieć żądnych zastrzeżeń. Przejście nastąpiło płynnie, bo już na drugi dzień internet został podłączony. A prędkość ponad dwukrotnie większa niż poprzednio (Neo ok. 6Mb/s, Dropss ok. 15 Mb/s). Póki co śmiało mogę polecić :)

Odpowiedz

150. ~abc
0

2015-02-04 17:18:30

Witaj tom widzę że wszystko ok ale nie zrozumiałem co do prędkosci czyli ile teraz masz Mb/s ?

Odpowiedz

149. ~tom
0

2015-02-03 14:28:44

witam.Od wczoraj mam aktywny internet z Dropssa. Poprzedni operator Orange wyłączył w niedziele w nocy a Dropssa podłączył w poniedziałek około godziny 10.Dostałem powiadomienie sms o aktywacji. Na razie wszystko OK. Prędkość bez netu bez zmian. dzisiaj idę telefon stacjonarny wypowiedzieć.

Odpowiedz