DAJ CYNK

Nowy iPhone za ułamek ceny. Plus kusi ofertą

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Salon Plus

Plus kusi fanów Apple. Przygotował dla nich nową okazję – Program Plus Odkup. Korzystając z niej, posiadacze smartfonów iPhone mogą odsprzedać swój obecny model i kupić w promocji nowego iPhone’a z serii 13 lub 14 za niewielką część początkowej ceny.

W nowej akcji Plusa można odsprzedać obecnie używanego, starszego iPhone’a i stać się posiadaczem nowszego modelu.

Dzięki nowemu rozwiązaniu nie ma już konieczności zajmowania się uciążliwą sprzedażą używanego egzemplarza znajomym czy poprzez platformy internetowe. Nie trzeba martwić się o oryginale pudełko, akcesoria czy negocjacje ceny z osobami zainteresowanym zakupem

– zachęca Plus.

Co więcej, nowe iPhone’y dostępne są w obniżonych cenach. Można je kupić na raty wraz z ofertą abonamentową. Oferta jest skierowana do użytkowników iPhone 7 i nowszych modeli.

Plus: jak dostać nowszego iPhone’a?

Program Plus Odkup ma proste zasady. Wystarczy przynieść swojego używanego iPhone’a do salonu Plusa. Następnie sprzedawca przy pomocy specjalnej aplikacji automatycznie określi stan techniczny telefonu. Na podstawie uzyskanych wyników oraz oceny stanu ekranu i obudowy, klient otrzyma wycenę urządzenia. Kwota ze sprzedaży dotychczasowego iPhone’a może zostać przeznaczona na pokrycie rat za nowy sprzęt

Dodatkową zachętą do skorzystania z nowej propozycji Plusa jest promocyjna cena iPhone’ów z serii 13 i 14, których okres spłaty rozłożony jest na 36 miesięcy. 

Klienci korzystający z oferty Plus Odkup, mogą wybrać nowego iPhone 14 128 GB, iPhone 14 256 GB, iPhone 14 Plus 128 GB, iPhone 14 Plus 256 GB w cenie obniżonej o 750 złotych lub iPhone 13 mini 128 GB, iPhone 13 128 GB, iPhone 13 256 GB, iPhone 13 512 GB taniej o 450 złotych

Plus Odkup cennik

Ile można zyskać na Plus Odkup?

Przykładowo, odsprzedając iPhone 12 256 GB w dobrym stanie, można otrzymać nawet 1900 złotych, które trafi na konto rozliczeniowe w Plusie. Z kolei pełen koszt ratalnego zakupu iPhone 14 128 GB wyniesie łącznie 4999 złotych, zamiast standardowych 5749 złotych. W rezultacie całkowita kwota do spłaty nowego iPhone 14 128 GB wyniesie 3099 zł. Innymi słowy, dzięki ofercie Plus Odkup można zyskać łącznie nawet 2650 złotych.

Abonament w ofercie Plus Odkup 

Dodatkowo oprócz niższych cen iPhone’ów, klienci decydujący się na zakup nowego urządzenia Apple mają do wyboru 3 abonamenty z podwojoną liczbą gigabajtów w abonamencie na dwa lata. 

Plus Odkup abonament

Wybierając abonament za 75 złotych miesięcznie, otrzymują 160 GB (zamiast 80 GB) z dostępem do sieci 5G, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz 120 minut na połączenia międzynarodowe w UE, a także dostęp do Disney+ na dwa lata w prezencie. Dla klientów potrzebujących większej liczby GB dostępne są abonamenty za 85 zł/mies. z pakietem 240 GB (zamiast 120 GB) oraz za 95 zł/mies. z 260 GB (zamiast 130 GB). 

Za dwa lata Plus Wymiana

Klienci, którzy skorzystają z zakupu nowego iPhone dzięki programowi Plus Odkup, po dwóch latach mogą zdecydować się na kolejną wymianę smartfonu. Dzięki dostępnemu już od kilku miesięcy programowi Plus Wymiana, po spłaceniu 24 rat za urządzenie mają możliwość zmiany używanego iPhone 13 lub 14 na jeden z modeli marki Apple, które dopiero wejdą do sprzedaży. Pozostałe 12 rat zostanie anulowanych.

Zobacz: Nowy operator rusza w Polsce. Smartfony naprawi za darmo
Zobacz: Plus tnie ceny iPhone'ów. Sprawdź, ile zaoszczędzisz

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, Plus

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu