DAJ CYNK

Allegro Smart! Week - festiwal zakupów ze zniżkami do 70%

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12677

Festiwal Allegro Smart! Week to prawie 200 milionów sztuk produktów przecenionych nawet o 70%. Wśród nich znajdą się między innymi smartfony Xiaomi,
iPhone lub Samsung, konsole do gier PlayStation i Xbox, a także laptopy MacBook Air i Lenovo. Akcja potrwa od 30 września do 6 października tego roku.

- Uruchamiając Allegro Smart! rok temu zmieniliśmy życie polskich klientów, znosząc koszty dostaw do sieci punktów odbioru w całej Polsce. Teraz widać, że spowodowało to ogromną zmianę zachowań klientów. Klienci, którzy korzystają z Allegro Smart! kupują prawie 6 razy więcej niż inni klienci. Allegro Smart! wspiera również sprzedawców, których oferty objęte są tą usługą. W 2019 r. odnotowali oni wzrost liczby zakupów o 37%, a sprzedawcy nie oferujący Allegro Smart! wzrost o 16%. Będziemy nadal rozwijać nasz flagowy projekt Allegro Smart!, aby przynosił jeszcze więcej korzyści klientom i sprzedawcom. Polski e-handel jest jednym z najszybciej rozwijających się w Europie, z solidnym dwucyfrowym wzrostem liczby transakcji w ujęciu rok do roku. W 2019 r. wartość e-commerce w Polsce prawdopodobnie wyniesie 55 miliardów złotych, w porównaniu do 49 miliardów w 2018 roku. Każdego miesiąca Allegro odwiedza 17 milionów klientów, a ze swoimi 118 milionami ofert, Allegro ma bardzo dobrą pozycję by skorzystać z tego szybkiego wzrostu, napędzanego przechodzeniem sprzedaży detalicznej z offline do online.

- powiedział Francois Nuyts, CEO Allegro

Liczba ofert z opcją Allegro Smart! wzrosła w ciągu roku o 113%. W tym samym czasie liczba zakupów dokonanych na platformie Allegro z dostawą do punktów odbioru wzrosła o 148%. Klienci mogą teraz wybierać spośród 62 milionów ofert objętych Allegro Smart!, w tym 13,6 miliona ofert w kategorii Motoryzacja, 12 milionów w kategorii Książki i komiksy, 11 milionów w Elektronice, 6,5 miliona w kategorii Moda i 2,4 miliona w kategorii Dziecko.

Zobacz: Nowe zasady Allegro Smart - koniec limitów przesyłek i plan za 8,99 zł
Zobacz: Prezes Allegro zapowiada duże zmiany w serwisie. Leasing, bilety i szybsze przesyłki

Allegro Smart! Week to festiwal zakupów zorganizowany w rocznicę uruchomieniu usługi. Od 30 września do 6 października 2019 roku zaoferowanych zostanie ponad 35 tysięcy ofert, czyli prawie 200 milionów sztuk produktów ze zniżką nawet o 70%, dostępnych wyłącznie dla klientów Allegro Smart!. Będą to smartfony najpopularniejszych marek, takich jak Xiaomi, iPhone lub Samsung, smartwatche Xiaomi, konsole PlayStation i Xbox, MacBook Air, laptopy Lenovo i Huawei, a także małe urządzenia domowe, takie jak odkurzacze Roomba. Wszystkie produkty oferowane podczas akcji będą dostarczane bezpłatnie z Allegro Smart! Towarzyszyć im będą bilety na kilkadziesiąt wydarzeń rozrywkowych ze zniżką co najmniej 20%, wybrane z oferty eBilet.pl na Allegro oraz atrakcyjne przedsprzedaże.

Allegro Smart! to usługa umożliwiająca nieograniczoną liczbę dostaw do około 20 tysięcy punktów odbioru i paczkomatów w całej Polsce bez dodatkowych opłat. Minimalna wartość zamówienia od jednego sprzedawcy wynosi 40 zł. Dzięki temu usługa jest dostępna dla większości produktów, takich jak odzież, kosmetyki, zabawki, książki, karma dla zwierząt domowych, akcesoria ogrodowe i samochodowe, nie mówiąc już o drobnym sprzęcie AGD czy elektronice. Allegro Smart! oferuje również bezpłatne zwroty, a także inne dodatkowe korzyści, takie jak specjalne zniżki w strefie Smart! Okazji, dostępnej tylko dla klientów Allegro Smart!.

Zobacz: Nowość w Allegro: kup teraz i zapłać nawet 30 dni później bez odsetek
Zobacz: Za miesiąc startuje Allegro Lokalnie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Allegro

Przewiń w dół do następnego wpisu