DAJ CYNK

Xiaomi Watch S1 Active do kupienia w Polsce

Marian Szutiak

Sprzęt

Xiaomi Watch S1 Active w Polsce cena

W Polsce ruszyła sprzedaż nowego inteligentnego zegarka Xiaomi dla aktywnych. Urządzenie ma przystępną cenę, pozwala płacić zbliżeniowo oraz wytrzymuje do 12 dni z dala od ładowarki.

Xiaomi Watch S1 Active waży zaledwie 36,3 g i został wyposażony w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,43 cala, natomiast sama obudowa zegarka dostępna jest w trzech kolorach: Space Black (czarnym), Moon White (białym) i Ocean Blue (granatowym). Konfigurowalny interfejs użytkownika pozwala na wybór ponad 200 tarcz zegarka. Urządzenie jest zasilany akumulatorem, który wystarcza nawet na 12 dni pracy z dala od ładowarki (do 24 dni w trybie obniżonego zużycia energii). Zegarkiem Xiaomi można również płacić zbliżeniowo.

Zobacz: Xiaomi za 5000 zł!? Czy oni powariowali?
Zobacz: Xiaomi 12 – nowa seria debiutuje w Polsce. Jakie ceny i promocje na start?

Xiaomi Watch S1 Active płacenie zbliżeniowe

Monitoring aktywności i zdrowia

Nowy zegarek firmy Xiaomi obsługuje 117 trybów sportowych, w tym bieganie, jazdę na rowerze, chodzenie, pływanie czy jogę, trekking i tenis. Smartwatch rejestruje najważniejsze parametry zdrowotne, takie jak nasycenie krwi tlenem (SpO2), tętno i poziom stresu. Dodatkowo analizuje jakość snu użytkownika, a także informuje o czasie niezbędnym do pełnej regeneracji po ostatniej jednostce treningowej.

Xiaomi Watch S1 Active ma dwuzakresowy odbiornik GPS, dzięki któremu zegarek zawsze pozostaje w kontakcie z systemami nawigacji dla śledzenia tras treningów na zewnątrz. Z kolei wodoodporność do 5 atmosfer oznacza, że przypadkowe zachlapanie, pot czy zanurzenie w wodzie nie powinny mu zaszkodzić.

Xiaomi Watch S1 Active sport

Zegarek Xiaomi obsługuje połączenia Bluetooth i ma moduł NFC, przydatny do płatności zbliżeniowych. Jest też wsparcie asystenta głosowego Amazon Alexa.

Xiaomi Watch S1 Active działa z aplikacją mobilną Mi Fitness, która do niedawna funkcjonowała jako Xiaomi Wear / Xiaomi Wear Lite i zastąpiła jednocześnie Xiaomi Health. Smartwatch współpracuje także z platformami Strava i Apple Health. Dane treningowe migrowane są do obu platform automatycznie przez aplikację Mi Fitness.

Dostępność i cena

Xiaomi Watch S1 Active jest dostępny w sprzedaży w Polsce od początku kwietnia tego roku, w cenie detalicznej 799 zł.

Xiaomi Watch S1 Active kolory

Zobacz: OnePlus Watch też będzie miał wersję Nord
Zobacz: Galaxy Watch5 będzie miał większą baterię, może wystarczy na kilka godzin dłużej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Xiaomi

Źródło tekstu: Xiaomi