DAJ CYNK

Xiaomi Redmi Note 10 Pro pozuje na oficjalnych renderach

Dodane przez: ArecaS

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3416

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - do sieci trafił oficjalny render

Krótko po ogłoszeniu oficjalnej daty premiery do sieci trafiły oficjalne grafiki, prezentujące design nadchodzącego Xiaomi Redmi Note 10 Pro.

Rendery przedstawiające Xiaomi Redmi Note 10 Pro wypłynęły w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Możemy dzięki nim zapoznać się z designem urządzenia, który pełnymi garściami czerpie z innych smartfonów producenta, w szczególności Xiaomi Mi 10T i Xiaomi Mi 10 Ultra.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Wspomniane inspiracje dają o sobie znać przede wszystkim w przypadku wyspy aparatu, na której umieszczono cztery obiektywy. Z ciekawszych rzeczy, które można zauważyć na grafice, uwagę przykuwa aparat do selfie w formie niewielkiego otworu w wyświetlaczu oraz coś, co wygląda jak skaner linii papilarnych w połączony z przyciskiem zasilania.

To ostatnie jest o tyle istotne, że według plotek Xiaomi Redmi Note 10 Pro ma być wyposażony w wyświetlacz OLED. To z kolei oznacza, że nic nie stoi na przeszkodzie, by czytnik linii papilarnych był umieszczony pod ekranem. Jak jest w rzeczywistości przekonamy się w dniu premiery... albo chociaż w momencie, kiedy do sieci trafią materiały w wyższej rozdzielczości.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - pudełko

A skoro o premierze mowa, odbędzie się ona 4 marca 2021 r. Razem z wariantem Pro zadebiutują także dwa inne urządzenia z rodziny Redmi Note 10: Xiaomi Redmi Note 10 i Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max.

Zobacz: Xiaomi Redmi K40 na oficjalnym plakacie, już ruszyły rezerwacje
Zobacz: Xiaomi Mi 11: pierwsze wrażenia. To zespół napięcia przedpremierowego

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: GSMArena, Twitter (@yabhishekhd), Xiaomi

Źródło tekstu: Twitter (@yabhishekhd), GSMArena

Przewiń w dół do następnego wpisu