DAJ CYNK

Vivo NEX 2 na oficjalnym zwiastunie wideo. Wygląda nieziemsko

03.12.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3400

Ważne 1

0

11 grudnia powinien zadebiutować nowy smartfon marki Vivo, wyposażony w dwa ekrany i trzy aparaty fotograficzne. Producent smartfonu właśnie opublikował oficjalny zwiastun, rzucający nieco światła na wygląd nadchodzącego urządzenia.

Dokładna specyfikacja smartfonu Vivo NEX 2 nie jest jeszcze znana, ale światło dzienne ujrzało nieco informacji na temat urządzenia, którego premiera powinna nastąpić 11 grudnia bieżącego roku. To, co w nadchodzącym modelu rzuca się najbardziej w oczy, to bezramkowy wyświetlacz z przodu oraz brak aparatu do selfie. Jeśli zerkniemy na tylny panel, tam zobaczymy drugi ekran, a nad nim trzy obiektywy aparatu fotograficznego. Przy takiej konstrukcji nie ma potrzeby, by z przodu wygospodarowywać miejsce na dodatkowy obiektyw.

Główny wyświetlacz ma zostać wykonany w technologii AMOLED, a jego przekątna ma 6,59 cala. Wewnątrz obudowy znajdziemy chipset Snapdragon 845, któremu towarzyszyć może 10 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni na dane.

Trzy oficjalne zwiastuny wideo nowego smartfonu znajdziemy na stronie internetowej chińskiego producenta. Prezentują one potrójny aparat fotograficzny, dwa ekrany oraz niecodzienną lampę błyskową z tyłu. Jeden z tych filmów zamieszczamy poniżej.

Zobacz: vivo NEX zaskakuje wytrzymałością
Zobacz: Vivo NEX S z przezroczystym panelem tylnym
Zobacz: Vivo NEX trafi do Europy

Źródło tekstu: Vivo, Weibo

Komentarze
Zaloguj się