DAJ CYNK

Vivo NEX trafi do Europy

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6437

Miesiąc temu zadebiutował telefon, który wyniósł pojęcie "bezramkowiec" na zupełnie nowy poziom. Okazuje się, że Vivo NEX zadebiutuje również w jednym z krajów europejskich.Miesiąc temu zadebiutował telefon, który wyniósł pojęcie "bezramkowiec" na zupełnie nowy poziom. Okazuje się, że Vivo NEX zadebiutuje również w jednym z krajów europejskich.

Smartfon wejdzie na rynek rosyjski. Rosja to pierwszy kraj w Europie, gdzie Vivo planuje kontynuować swoją ekspansję. W przypadku sukcesu następne w kolejce mają być kraje Europy Środkowej i Wschodniej. Póki co jednak (poza Chinami) telefon trafi tylko do takich państw jak Indie, Rosja, Malezja i Tajwan.

Vivo NEX jest napędzany układem Snapdragon 710 z ośmiordzeniowym procesorem, wspieranym przez 6 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni na dane. Czytnik linii papilarnych znajduje się na tylnym panelu. Smartfon jest wyposażony w 6,59-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 1080 x 2316 pikseli. Ramki wokół niego są bardzo cienkie - ta na górze ma 2,16 mm, a boczne tylko po 1,71 mm. W połączeniu z niezbyt szerokim paskiem pod ekranem sprawia to, że wyświetlacz zajmuje 91,24% przedniej powierzchni. Nie ma tu żadnego wcięcia, a przedni aparat (8 Mpix f/2.0) wysuwa się z górnej części smartfonu, natomiast rolę głośnika spełnia cały ekran. Cena w Chinach to 3898 juanów (2207 zł).

Zobacz: Vivo Apex debiutuje jako Vivo NEX i Vivo NEX S

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Android authority, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu