DAJ CYNK

Sony też chce mieć swój zginany smartfon

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6335

W 2018 roku zginane smartfony były wyczekiwane niczym kolejna rewolucja na rynku mobilnym. Efekt... delikatnie mówiąc nie powalił na kolana. Ani Samsung Galaxy Fold, ani Huawei Mate X nie wywróciły świata do góry nogami. Inne firmy, które wcześniej chętnie mówiły o zginanych telefonach nabrały natomiast wody w usta. Swoich sił chce jednak spróbować Sony.

Leakster o wdzięcznym nicku Samsung_News_ dostarczył wieści o najnowszym modelu Sony. Japończycy już w tamtym roku przyznawali, że utrzymują dział mobilny głównie po to by nie przeoczyć kolejnej rewolucji w branży i mieć stały dostęp do nowości, a straty z działu mobilnego są z nawiązką pokrywane przez zyski m.in. z działu Playstation. To ważne bo widzimy czemu Sony chętnie rusza na nieznane wody.

Zobacz: [Aktualizacja] Sony pracuje nad telefonem z sześcioma aparatami z tyłu. Bo pięć to chyba za mało

Czego możemy się spodziewać po zginanym modelu Sony?  Telefon ma mieć wyświetlacz LG, aparat z dziesięciokrotnym zoomem, modem Qualcomm X50, układ Snapdragon 855 a o wszystko zadba akumulator o pojemności 3220 mAh. To jednak nie wszystko - smartfon ma mieć zwijany ekran.

Zobacz: Xperia 2, Xperia 1 Premium...? Co szykuje Sony?
Zobacz: Nowy smartfon Sony z trzema aparatami. To Xperia 1s, czy 1v?

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Twitter (@samsung_news_), wł

Przewiń w dół do następnego wpisu