DAJ CYNK

Smartfon LG działający w sieci 5G będzie chłodzony komorą parową

24.01.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2177

Ważne 0

0

Firma LG postanowiła nieco podgrzać atmosferę przed targami Mobile World Congress i ujawniła garść informacji na temat nadchodzącego smartfonu działającego w sieci 5G.

Smartfon, który LG zaprezentuje już za miesiąc na targach Mobile World Congress będzie pierwszym urządzeniem firmy działającym w sieci 5G. Sercem smartfonu będzie układ Qualcomm Snapdagon 855, który ma zapewnić 45% więcej wydajności niż Snapdragon 845. Za jego chłodzenie będzie odpowiedzialna specjalna komora parowa, która ma być 2,7x większa niż rurka odprowadzająca ciepło w LG V40. Czy komora parowa sprawdza się w smartfonach? Okazuje się, że tak. Razer Phone 2 podczas benchmarków był zdecydowanie najchłodniejszym smartfonem z jakim się spotkałem.

Zobacz: Razer Phone 2 - świetny smartfon do gier, a do tego obłędny dźwięk

Smartfon będzie zasilany akumulatorem o pojemności 4000 mAh. Jak będzie wyglądać? Tego cały czas nie wiemy, choć LG wielokrotnie porównuje go do modelu V40, więc bardzo możliwe, że będą do siebie bardzo podobne.

Zobacz: LG G8 będzie można obsługiwać bezdotykowo? Zaproszenie na premierę podczas targów MWC 2019 zwiastuje nowość

Premiera pierwszego smartfonu LG działającego w sieci 5G odbędzie się 24 lutego. Tego samego dnia zostanie też zaprezentowany LG G8.

Źródło zdjęć: LG

Źródło tekstu: LG; wł

Komentarze
Zaloguj się