DAJ CYNK

Słuchawki Sennheiser Momentum Wireless dostępne w Polsce

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4631

Sennheiser Momentum Wireless

Sennheiser wprowadza na polski rynek słuchawki Momentum Wireless. Są piękne, eleganckie, dobrze wyposażone, ale jak przystało na sprzęt premium, również bardzo drogie.

W Momentum Wireless znajdziemy w zasadzie wszystkie funkcje typowe dla dzisiejszych bezprzewodowych słuchawek z wyższej półki. Mamy tutaj funkcje automatycznego włączania słuchawek oraz automatycznego zatrzymywania odtwarzania (Auto on/Off i Smart Pause), dostęp do asystenta głosowego za pomocą jednego przycisku oraz system redukcji hałasu wraz z funkcją transparent hearing, która pozwala na wyraźne słyszenie otoczenia nawet podczas słuchania muzyki.

Zobacz: Test Sennheiser Momentum True Wireless. Najwyższa półka bezprzewodowego dźwięku

Rzadko spotykaną funkcją jest za to parowanie przez NFC. Nie trzeba już uruchamiać specjalnych trybów, wystarczy dotknąć słuchawki do smartfonu.

Sennheiser przekonuje, że Momentu Wireless oferują studyjną jakość dźwięku. Mają to zapewnić 42mm przetworniki oraz szereg nowoczesnych technologii - od Bluetooth 5.0, przez obsługę kodeków aptX AAC i SBC, po aptX Low Latency. Ustawieniami dźwięku można sterować za pomocą mobilnej aplikacji Sennheiser Smart Control.

Zobacz: Ranking SpeedTest.pl – wyniki za sierpień 2019. INEA, T-Mobile, Play...

 Sennheiser Momentum Wireless

Słuchawki są wykonane ze skóry oraz stali nierdzewnej oraz można je składać i przechowywać w dołączonym do zestawu, materiałowym pokrowcu. Wbudowany akumulator ma pozwolić na 17 godzin działania.

Na polski rynek na razie wchodzi tylko wariant czarny, wyceniony na 1699 zł. Wersja kremowa będzie dostępna od listopada.

Zobacz: Jabra, Fresh 'n Rebel oraz muzyczne ciekawostki targów IFA 2019
Zobacz: Premiera Xiaomi Mi 9 Pro 5G - potężna moc i rozsądna cena

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Sennheiser

Przewiń w dół do następnego wpisu