DAJ CYNK

Składane Samsungi w trzecim kwartale, S21 FE - w czwartym

Isand

Sprzęt

Samsung Galaxy S20 FE 5G

Samsung ma bardzo pracowity okres. Może nie dostaniemy modelu Note, ale na pewno w tym roku dostaniemy kolejne składane telefony i kolejny smartfon z serii FE.

Długo nie było wiadomo, czy Samsung Galaxy Note21 w ogóle się pojawi. Koreański producent w końcu rozwiał wątpliwości i ogłosił, że telefon się pojawi. Ostatnio jednak sam szef mobilnej części Samsunga wyznał, że może być to bardzo ciężkie w tym roku. Powodem jest między innymi kryzys związany z podzespołami na rynku smartfonów. Nie znaczy to jednak, że nie zobaczymy już w tym roku nic nowego po średniopółkowych modelach Samsung Galaxy A52 oraz A72. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami w  trzecim kwartale pojawią się dwa składane smartfony Samsung Galaxy Z Flip2 oraz Samsung Galaxy Fold3. Wtedy tez pojawią się kolejne inteligentne zegarki koreańskiej firmy.

W czwartym kwartale natomiast ma się pojawić Samsung Galaxy S21 FE, który będzie następcą bardzo ciepło przyjętego na rynku S20 FE. Po drodze ma się pojawić jeszcze kilka budżetowych propozycji z rodziny Galaxy M. Kłopoty ma jednak nie tylko smartfonowa część Samsunga. Ciężko dostępne układy mogą również przeszkodzić w planowych debiutach laptopów Samsunga. Na tym rynku jednak nie jest to tak istotny gracz, jak w przypadku telefonów.

Zobacz: Galaxy Note21 może nie nadejść w tym roku – powiedział szef Samsung Mobile
Zobacz: [Aktualizacja] Samsung Galaxy A52 i A72 - świetnie wyposażone średniaki trafiają do Polski

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: sammobile, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu