DAJ CYNK

Galaxy Note21 może nie nadejść w tym roku – powiedział szef Samsung Mobile

msnet

Sprzęt

Samsung Galaxy Note21 może nie nadejść w tym roku

Ważą się losy nowego przedstawiciela smartfonów z serii Galaxy Note. Jak powiedział DJ Koh, szef działu IT i komunikacji mobilnej Samsunga, uruchomienie go w drugiej połowie 2021 roku może być trudne.

Od wielu tygodni po Internecie krążą informacje o tym, że możemy w tym roku nie zobaczyć nowego flagowego smartfonu Galaxy Note21, a stojące z nimi w opozycji wieści podają, że modele Galaxy Note20 i Galaxy Note20 Ultra doczekają się następców. Teraz do tego problemu odniósł się sam DJ Koh, czyli szef działu mobilnego Samsunga.

Uruchomienie Galaxy Note w drugiej połowie roku może być trudne.

– powiedział DJ Koh

Zobacz: Samsung Galaxy Note20 Ultra - idealny smartfon na zimne dni
Zobacz: Samsung rozwiewa wątpliwości: Galaxy Note21 będzie

Jeśli nawet nowy smartfon z serii Galaxy Note się nie pojawi, wciąż będą oferowane nowe smartfony z obsługą pióra S Pen. Jedno z takich urządzeń już możemy kupić – jest to jeden z najnowszych flagowców koreańskiego producenta, model Galaxy S21 Ultra.

Doświadczenie użytkownika S Pen to obszar, nad którym Samsung Mobile pracował ciężej niż ktokolwiek inny. (...) Czas ich premiery może być inny, ale upewnimy się, że nie zawiedziemy konsumentów Galaxy Note.

– dodał szef Samsung Mobile

S Pen telepolis

Wkrótce powinniśmy zobaczyć inne smartfony z ekranami, które da się obsłużyć piórem S Pen. Oczekuje się, że jednym z nich będzie składany smartfon Galaxy Z Fold3.

Zobacz: Samsung kumuluje promocje na Galaxy S21 5G. Kupując model Ultra można zaoszczędzić nawet 1100 zł
Zobacz: Samsung Galaxy A52 i A72 - świetnie wyposażone średniaki trafiają do Polski

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: ZDNet

Przewiń w dół do następnego wpisu