DAJ CYNK

Samsung wprowadza astronomiczną edycję swojego zegarka

Marian Szutiak

Sprzęt

Samsung wprowadza astronomiczną edycję swojego zegarka

Samsung wprowadza do sprzedaży zegarek Galaxy Watch6 Classic Astro Edition. Jego dostępność będzie jednak mocno ograniczona.

Samsung Electronics wprowadziła na rynek regionu MENA (Middle East & North Africa, Środkowy Wschód i północna Afryka) zegarek Galaxy Watch6 Classic Astro Edition. To pierwsza w historii limitowana edycja smartwatcha Galaxy Watch dedykowana dla tego regionu. Zainspirowane odkrywcami i innowatorami z MENA, urządzenie to symbolizuje dziedzictwo regionu w zakresie nauk ścisłych, zwłaszcza astronomii i matematyki.

Zobacz: Lepszy sen Galaxy Watch6. Nowe zegarki Samsung pokonają bezsenność
Zobacz: Galaxy S23 FE coraz bliżej. Samsung ma go pokazać we wrześniu

Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, będący pierwszą z kilku limitowanych kolekcji zegarków, ma na celu połączenie przeszłości z przyszłością i uhonorowanie fundamentów stworzonych przez historycznych pionierów. Zainspirowany odkrywcami i astronomami z regionu, zegarek stanowi hołd dla osób oddanych nauce i został stworzony dla tych, którzy odważą się odkrywać. Ponadczasowy design urządzenia z limitowanej edycji obejmuje obrotową ramkę Black Astro o średnicy 47 mm. Dostępna na wybranych rynkach w regionie MENA, ekskluzywna oferta, obejmuje dodatkowy pasek materiałowy, przedmioty kolekcjonerskie w wersji Astro oraz dostęp do ekskluzywnego sklepu promocyjnego VIP firmy Samsung.

Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition

Topowy smartwatch Samsunga w wydaniu Astro Edition swoją konstrukcją i funkcjami oprogramowania przypomina astrolabium, a kompas na tarczy stanowi ukłon w stronę starożytnego urządzenia. Zegarek umożliwia użytkownikom śledzenie ruchów słońca i księżyca bezpośrednio na nadgarstku. Dołączenie modułu śledzącego Słońce stanowi hołd dla centralnej roli Słońca w obserwacjach astronomicznych prowadzonych przez astrolabium, odzwierciedlając codzienną podróż Słońca od wschodu do zachodu.

Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition to świadectwo i hołd dla innowatorów z Bliskiego Wschodu oraz ich historycznego znaczenia w dziedzinie matematyki, nauki i innowacji, a jednocześnie przygotowuje grunt pod przyszłych pionierów regionu. Samsung mocno wierzy w potencjał regionu i jego wybitny status jako globalnego centrum innowacji. Ta ekscytująca premiera nie tylko stanowi kolejny kamień milowy w postępie technologicznym, ale także podkreśla nasze oczekiwania dotyczące niezliczonych sposobów, w jakie region MENA będzie nadal kształtować przyszłość technologii.

– powiedział Omar Saheb, regionalny dyrektor ds. marketingu w Samsung Electronics MENA

Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition przód

Zobacz: Sony zaprasza na premierę smartfonu Xperia 5 V
Zobacz: Oppo Reno10 Pro 5G – mistrz portretów w atrakcyjnej formie (test)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Samsung

Źródło tekstu: Samsung