DAJ CYNK

Samsung pokazuje, dlaczego Galaxy S21 Ultra jest lepszy od iPhone'a 12 Pro Max

Marian Szutiak

Sprzęt

Samsung Galaxy S21 Ultra vs iPhone 12 Pro Max

Żaden ze smartfonów Samsunga nie sprzedaje się lepiej niż iPhone 12. Koreański producent postanowił więc pokazać wyższość swojego flagowca w antyreklamach topowego smartfonu Apple'a.

Samsung chwali swój flagowy smartfon Galaxy S21 Ultra, porównując jego najlepsze funkcje z topowym produktem Apple'a. Nowe reklamy łączy wspólne hasło: uaktualnienie telefonu nie powinno być downgradem (Your phone upgrade shouldn't be a downgrade).

108 Mpix lepsze niż 12 Mpix

W pierwszej reklamie Samsung pokazuje, że 108-megapikselowy aparat w Galaxy S21 Ultra pozwala uchwycić więcej szczegółów niż 12-megapikselowy aparat iPhone'a 12 Pro Max.

Powiększenie 100x, którego nie ma iPhone

Drugi klip wideo skupił się na funkcji Space Zoom 100x. Na papierze powiększenie, które oferuje Samsung wygląda lepiej niż to, co oferuje iPhone. Cyfrowe powiększenie 100x nie jest jednak zbyt użyteczne z powodu niezbyt wysokiej jakości otrzymanych w ten sposób zdjęć.

Zobacz: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G - flagowy telefon o ogromnych możliwościach

Jedno ujęcie to świetny wynalazek

Samsung chwali również zastosowany w swoich smartfonach tryb fotograficzny Jedno ujęcie. Dzięki niemu Galaxy S21 Ultra może po jednym kliknięciu zrobić kilka różnych zdjęć oraz nagrywać filmy. iPhone 12 Pro Max tak nie potrafi. Samsung jednak chyba zapomina, że w iPhone'ach od lat można robić zdjęcia podczas nagrywania wideo. Galaxy S21 Ultra tego nie potrafi.

Zobacz: Samsung chce sprzedać 7 milionów składanych smartfonów w tym roku
Zobacz: Samsung Galaxy M22 będzie zasilany baterią 6000 mAh

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung (Youtube), BGR

Przewiń w dół do następnego wpisu