DAJ CYNK

Galaxy Note10 wygląda jak Galaxy S10, tylko bardziej kanciasto

04.05.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 17300

Ważne 1

0

W sieci pojawiły się pierwsze grafiki prezentujące nadchodzącego Galaxy Note10 oraz informacje na temat jego specyfikacji. Dla Samsunga to może być dobra informacja.

Samsung nie ma ostatnio najlepszej passy. Galaxy Fold cały czas ma niepewną przyszłość, Galaxy S10 5G zapłonął niczym Note7, a ten sam model zaczął mieć również problemy z przełączaniem się między siecią 5G, a LTE w koreańskich sieciach komórkowych. Dlatego też informacje o Galaxy Note10 mogą skutecznie odwrócić uwagę od tych problemów.

Zobacz: [Aktualizacja] Galaxy Fold jednak wstrzymany. Problemy z ekranem przesuwają premierę
Zobacz: Samozapłon Samsunga Galaxy S10 5G w Korei Południowej? Koncern nie wierzy w usterkę techniczną
Zobacz: Sieć 5G w Korei ma już ponad 260 tys. klientów

Wizualnie nowy przedstawiciel serii Note będzie bardzo zbliżony do Galaxy S10, przy czym będzie od niego większy i bardziej kanciasty. Za wyjątkiem zakrzywień ekranu. Krzywizny na bokach mają być dużo ostrzejsze niż w dotychczasowych modelach producenta.

Note10 ma być wyposażony w większy ekran, o przekątnej 6,6 lub 6,7 cala, który ma zaoferować jeszcze lepszą niż dotychczas jakość obrazu. Ten wariant ma dotyczyć smartfonu o najmocniejszej specyfikacji - Note10 Pro, obejmującej łączność 5G. Po raz pierwszy Note ma być dostępny w dwóch wariantach. Drugi będzie mniejszy, z ekranem o przekątnej 6,4 cala.

Zobacz: Samsung Galaxy Note10 na nowych renderach. Nadchodzący smartfon przypomina S10 5G z rysikiem

Do tego dostaniemy zupełnie nowy rysik S-Pen, który będzie miał wbudowany aparat. W samym smartfonie główny aparat ma być złożony z czterech obiektywów, zapewne w układzie - aparat główny szerokokątny, aparat ultra-szerokokątny, teleobiektyw odpowiedzialny za zoom oraz aparat TOF, do pomiaru głębi ostrości. Całość ma być zasilana pokaźnym akumulatorem o pojemności 4500 mAh.

Premiery Galaxy Note10 możemy spodziewać się pod koniec sierpnia lub na początku września. Choć nie możemy wykluczać sytuacji, w której Galaxy Fold może w ogóle nie pojawić się na rynku, a to może przesunąć premierę Note'a.

Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy A50. Czujnik linii papilarnych w ekranie to nie jest to, co Samsung robić potrafi

Źródło zdjęć: PhoneArena

Źródło tekstu: AndroidAuthority; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu