DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note10 na nowych renderach. Nadchodzący smartfon przypomina S10 5G z rysikiem

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5375

Do premiery Samsunga Galaxy Note10 pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale w sieci pojawia się coraz więcej informacji o nadchodzącym urządzeniu. Serwis Phone Arena stworzył i opublikował rendery przedstawiające prawdopodobny wygląd następnego flagowca z rysikiem.

Zgodnie z dotychczasowymi doniesieniami, Samsung Galaxy Note10 będzie miał z tyłu poczwórny aparat fotograficzny, podobnie jak Galaxy S10 5G. W "dziesiątce" tylny aparat ma następującą konfigurację: 12 Mpix szeroki kąt + 12 Mix teleobiektyw (zoom 2x) + 16 Mpix utraszeroki kąt + czujnik głębi obrazu. Podobną konfigurację może mieć także aparat fotograficzny w modelu Note10, choć nie wykluczone są pewne ulepszenia, na przykład w oprogramowaniu.

Galaxy Note10 może mieć podwójny aparat fotograficzny z przodu, zlokalizowany podobnie, jak w modelu Galaxy S10+, czyli w wycięciu w ekranie. Do tego czytnik linii papilarnych zintegrowany z panelem wyświetlacza i, oczywiście, chowany w obudowie rysik S Pen z łącznością Bluetooth.

Zobacz: Nie opadł kurz po premierze Galaxy Fold i Galaxy S10, a już wiemy, że Galaxy Note10 będzie miał cztery aparaty i wielki ekran
Zobacz: Grafenowy akumulator Samsunga być może zdąży przed premierą smartfonu Galaxy Note10
Zobacz: Galaxy S10 5G to pierwszy telefon 5G Samsunga - tak smakuje przyszłość
Zobacz: Samsung Galaxy S10 i S10+ - pierwsze wrażenia. Smartfonowej ewolucji ciąg dalszy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Phone Arena

Źródło tekstu: Phone Arena

Przewiń w dół do następnego wpisu