DAJ CYNK

Samsung Galaxy Fold ciągle bez daty powrotu na rynek

10.06.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4442

Ważne 0

0

Samsung Galaxy Fold cały czas czeka na nową datę premiery. W obecnej sytuacji Koreańczykom może opłacać się poczekać jeszcze kilka tygodni. Również w takim terminie powinniśmy poznać dalsze losy składanego smartfonu.

Nie wiadomo kiedy Galaxy Fold wróci na rynek

Samsung miał anulować wszystkie zamówienia przedsprzedażowe Galaxy Folda, jeśli nie uda się go przywrócić na rynek do końca maja. Tak się nie stało, więc wszystkie złożone zamówienia są już nieważne. To jednak nie odpowiedziało na pytanie - kiedy składany smartfon ponownie zadebiutuje?

Zobacz: Samsung pracuje nad naprawieniem Galaxy Fold. Które z wad udało się wyeliminować?

Na to pytanie odpowiedź Samsunga poznała redakcja CNET. Wynika z niej, że tak naprawdę cały czas nie wiadomo kiedy Galaxy Fold mógłby wrócić na rynek. Jakiekolwiek informacje mamy poznać w ciągu najbliższych tygodni, co równie dobrze możemy określić mianem - bliżej nieokreślonej przyszłości.

Zobacz: Samsung anuluje przedsprzedażowe zamówienia Galaxy Fold. Przyszłość smartfonu jest nieznana

Samsung powinien poczekać

W obecnej sytuacji Samsung zdecydowanie nie musi się śpieszyć. Ich największy rywal na polu składanych smartfonów - Huawei Mate X, powinien zadebiutować w ciągu najbliższego miesiąca. W momencie, kiedy oczy całego świata są już zwrócone w stronę Chińczyków, każda najmniejsza nawet wpadka będzie szeroko komentowana i stawia Folda w lepszej sytuacji.

Zobacz: Huawei szykuje Mate X do sprzedaży w Chinach. Autorski moduł 5G pręży muskuły w teście prędkości

Samsung musi tylko (lub aż) doprowadzić go do stanu używalności. Czy to w ogóle jest możliwe?

 

Źródło tekstu: CNET; wł

Komentarze
Zaloguj się