DAJ CYNK

Kup słuchawki Galaxy Buds2 Pro, a Samsung odda Ci 300 zł

Marian Szutiak

Sprzęt

Kup słuchawki Galaxy Buds2 Pro, a Samsung odda Ci 300 zł

Samsung ponownie zachęca do kupowania bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds2 Pro. W nowej promocji typu cashback można odzyskać 300 zł.

W sierpniu 2022 roku Samsung zaprezentował światu swoje nowe produkty. Wśród składanych smartfonów oraz nowych inteligentnych zegarków znalazły się też bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2 Pro. W porównaniu do swoich poprzedników, są one lżejsze (5,5 g) i znacznie wygodniej się je nosi. A dodatkowo zyskały łączność Bluetooth 5.3 LE i mogą się pochwalić certyfikatem Dolby Atmos oraz symulowaniem dźwięku przestrzennego 5.1 i 7.1.

Zobacz: Samsung pokazał słuchawki tak lekkie, że całkiem o nich zapomnisz

Dostrojone przez EKG słuchawki oferują świetną jakość dźwięku, za co zastosowane w nich przetworniki dźwięku oraz zastosowane kodeki audio, takie jak SSC HiFi, AAC czy SBC, a także profile Bluetooth A2DP, AVRCP czy HFP. Nie zabrakło tu również aktywnej redukcji szumów oraz systemu 360 Audio. Funkcja Voice Detect z kolei wykrywa głos i pozwala swobodnie rozmawiać z innymi osobami podczas korzystania ze słuchawek.

Galaxy Buds2 Pro w promocji Samsung Cashback

W najnowszej promocji Samsung Cashback, zakup słuchawek Galaxy Buds2 Pro premiowany jest zwrotem w wysokości 300 zł. Aby skorzystać z oferty, należy:

  • w dniach od 12 do 29 stycznia 2023 roku kupić słuchawki Galaxy Buds2 Pro u partnera handlowego Samsunga (lista w regulaminie),
  • do 5 lutego 2023 roku zgłosić się do promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie promocji, dołączając do niego między innymi dowód zakupu czy zdjecie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym.

Samsung Galaxy Buds2 Pro cashback baner

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia w ciągu 14 dni można się spodziewać przelewu na kwotę 300 zł na numer rachunku bankowego podany w zgłoszeniu.

Więcej informacji o promocji można znaleźć w regulaminie.

Zobacz: Huawei rozdaje słuchawki FreeBuds 5i i smartfony Nova Y61. Wkrótce premiera
Zobacz: Piekło zamarzło. Apple zrobi tańsze słuchawki AirPods

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marian Szutiak / Telepolis.pl, Samsung

Źródło tekstu: Samsung