DAJ CYNK

Rodzinę Samsung Galaxy A czeka reorganizacja. W 2019 roku pojawi się aż 9 modeli z tej serii, w tym takie z czytnikiem linii papilarnych w wyświetlaczu

15.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5036

Ważne 1

0

Samsung Galaxy A9

W 2019 roku swoją premierę będzie miało aż 9 smartfonów z serii Galaxy A, od A10 do A90. Samsung część z nich wyposaży w elementy kojarzone z flagowcami.

Serwis ETNews opublikował plany Samsunga dotyczące smartfonów z serii Galaxy A, przewidzianych na bieżący rok. Część z nich będzie wyposażona w ekran Infinity-O (z otworem na obiektyw przedniego aparatu), podobnie jak Samsung Galaxy A8s, inne mogą mieć panel Infinity-U, z małym wcięciem na aparat do selfies.

Zobacz: Samsung Galaxy A8s z wyświetlaczem Infinity-O oficjalnie zaprezentowany
Zobacz: Samsung patentuje smartfon z wcięciem w wyświetlaczu Infinity-U

Najszybciej, bo od II kwartału 2019 roku, mają zostać zaprezentowane smartfony Galaxy A50, A70 i A90. Na ich wyposażeniu ma się znaleźć optyczny czytnik linii papilarnych, zintegrowany z wyświetlaczem. Jest on tańszy od skanera ultradźwiękowego, który pojawi się w nadchodzących flagowcach Samsunga. Pozostałe modele będą się pojawiać sukcesywnie w ciągu roku.

Smartfony z serii Galaxy A będą wyposażone w podwójne lub potrójne aparaty fotograficzne z tyłu. Może do nich trafić także aparat ToF (Time-of-Flight), co ulepszy jakość zdjęć portretowych oraz zawartość AR.

Zobacz: Samsung Galaxy A50 - akumulator o pojemności 4000 mAh i aparat główny 24 Mpix
Zobacz: Samsung Galaxy S10 X: koreańskie media ujawniają datę rynkowego debiutu nadchodzącego smartfonu z 5G

Źródło zdjęć: wł

Źródło tekstu: ETNews

Przewiń w dół do następnego wpisu