DAJ CYNK

Samsung Galaxy S10 X: koreańskie media ujawniają datę rynkowego debiutu nadchodzącego smartfonu z 5G

14.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5013

Ważne 1

0

Samsung Galaxy S10 X to przedstawiciel nowej rodziny smartfonów Samsunga, który będzie obsługiwał łączność 5G. Jego debiut rynkowy nastąpi z małym opóźnieniem w stosunku do pozostałych modeli serii.

Ja podaje koreański serwis EtNews, nowy smartfon Samsunga z obsługą sieci 5G to Galaxy S10 X. Urządzenie to ma mieć 6 obiektywów fotograficznych (cztery z tyłu i dwa z przodu) oraz ponad 10 GB pamięci RAM i nawet 1 TB miejsca na dane. Do tego 6,7-calowy wyświetlacz Super AMOLED i akumulator o pojemności 5000 mAh. Samsung Galaxy S10 X ma być wyposażony w funkcje sztucznej inteligencji (AI), które będą uczyć się użytkownika. Dzięki temu urządzenie będzie wiedzieć, jak nam pomóc w określonych sytuacjach, zanim go o to poprosimy.

Oficjalna prezentacja rodziny Galaxy S10 nastąpi 20 lutego bieżącego roku w San Francisco (USA). Jak powiedział przedstawiciel Samsunga, na którego powołały się koreańskie media, koncern nie planuje osobnej konferencji na prezentację smartfonów podczas targów MWC 2019 w Barcelonie, zatem model Galaxy S10 X powinien zostać zapowiedziany razem z pozostałymi przedstawicielami serii. Być może światło dzienne ujrzy wtedy też smartfon składany, z zaprezentowanym w ubiegłym roku zginanym wyświetlaczem.

Na rynek modele Galaxy S10 Lite/E, Galaxy S10 i Galaxy S10+ powinny trafić 8 marca 2019 roku. Według EtNews, Samsung Galaxy S10 X będzie dostępny od 29 marca.

Zobacz: 20 lutego odbędzie się oficjalna prezentacja serii Galaxy S10. Wśród nowych smartfonów Samsunga może zabraknąć wersji czerwonej
Zobacz: Tak wygląda Samsung Galaxy S10. Producent pokazał zdjęcia smartfonu przy okazji prezentacji interfejsu One UI
Zobacz: Wyciekają brytyjskie ceny Samsunga Galaxy S10, model Lite tańszy niż S9

Źródło tekstu: EtNews

Komentarze
Zaloguj się