DAJ CYNK

20 lutego odbędzie się oficjalna prezentacja serii Galaxy S10. Wśród nowych smartfonów Samsunga może zabraknąć wersji czerwonej

11.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3572

Ważne 1

1

Pod koniec ubiegłego roku ujawniono wersje kolorystyczne nadchodzących smartfonów z serii Galaxy S10. Najnowszy raport podaje, że Samsung prawdopodobnie zrezygnował z koloru czerwonego.

Dostępność poszczególnych wersji kolorystycznych smartfonów Samsunga, których oficjalna prezentacja nastąpi 20 stycznia bieżącego roku w San Francisco, może być różna na różnych rynkach. Najnowsze doniesienia na temat nadchodzących urządzeń podają, że trzy modele, Galaxy S10, Galaxy S10+ i Galaxy S10 E, będą miały obudowy w kolorze czarnym, białym, niebieskim i zielonym, a najtańszy z nich (S10 E) także w żółtym. Dostępność modelu Galaxy S10 E ma być ograniczona do wybranych rynków ukierunkowanych na młodzież (cokolwiek to oznacza).

Najnowszy raport pomija czerwoną wersję nowych smartfonów, co może oznaczać, że Samsung z niej zrezygnował. Potwierdza za to pojemności akumulatorów dla nowych smartfonów, która ma wynieść 3100 mAh w S10 E, 3500 mAh w S10 i 4000 w S10+. Dwa droższe modele będą miały na wyposażeniu ultradźwiękowy skaner linii papilarnych, zintegrowany z wyświetlaczem Sumper AMOLED.

Ostatnie zamieszanie dotyczy nazwy najtańszego modelu. Z tego samego raportu wynika, że to jednak będzie Samsung Galaxy S10 Lite, a nie S10 E. Czy to prawda, dowiemy się za nieco ponad miesiąc, podczas prezentacji.

Zobacz: Tak wygląda Samsung Galaxy S10. Producent pokazał zdjęcia smartfonu przy okazji prezentacji interfejsu One UI
Zobacz: Samsung Galaxy S10 na nowym zdjęciu. Są też wyniki smartfonu w AnTuTu
Zobacz: Wyciekają brytyjskie ceny Samsunga Galaxy S10, model Lite tańszy niż S9

Źródło zdjęć: Phone Arena

Źródło tekstu: Phone Arena

Komentarze
Zaloguj się