DAJ CYNK

Premiera telefonu Honor 9X odbędzie się 23 lipca

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5901

Honor 8X to jeden z najlepiej sprzedających się telefonów tej chińskiej marki. Już za 3 tygodnie odbędzie się oficjalna prezentacja jego następcy. Czy nowy model powtórzy sukces swojego poprzednika? Tego powinniśmy się niebawem dowiedzieć.

Dziś George Zhao, dyrektor generalny marki ogłosił na Weibo.com, że smartfon Honor X9 zostanie oficjalnie wprowadzony na chiński rynek 23 lipca tego roku. Premiera odbędzie się w mieście Xi'an.

Plakat zapowiadający to wydarzenie (powyżej) informuje, że Honor 9X jest szybki w środku. Urodzony, aby być z niskiej półki. Urządzenie ma być pośrednikiem pomiędzy urządzeniami budżetowymi, do których będzie nawiązywać stosunkowo niska cena X9, a jednocześnie zastosowane w nim podzespoły mają korespondować z droższym sprzętem.

Zobacz: Honor 9X - ujawniono specyfikację i cenę nachodzącego telefonu
Zobacz: Test telefonu Honor 8X - coś dla fanów naprawdę dużych telefonów

Niektóre źródła podają, że Honor 9X będzie miał towarzysza w postaci modelu 9X Pro z poczwórnym aparatem fotograficznym z tyłu.

Zobacz: Honor 20 zadebiutuje w Polsce z promocją lotniczą. Kupując telefon otrzymamy kupon na podróż do jednego z 16 miast w Europie
Zobacz: Honor obiecuje wsparcie i aktualizacje swoich smartfonów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Honor (Weibo.com)

Przewiń w dół do następnego wpisu