DAJ CYNK

Honor obiecuje wsparcie i aktualizacje swoich smartfonów

orson_dzi

Sprzęt

Honor oficjalnie poinformował, że smartfony marki mogą liczyć na dalsze aktualizacje poprawek bezpieczeństwa oraz systemu. Wiemy też, które modele dostaną Androida Q. Lista jest niestety bardzo krótka.

Honor daje słowo honoru, że smartfony marki nadal będą otrzymywać poprawki bezpieczeństwa oraz aktualizacje systemu operacyjnego. Choć w obliczu wykluczenia Huaweia z zakazu handlu z amerykańskimi firmami, ta wiadomość była w zasadzie tylko formalnością.

Zobacz: Huawei zniknie z czarnej listy USA. Wystarczyła jedna rozmowa z prezydentem Chin

Bez zmian pozostaje również wsparcie serwisowe oraz dalsza dostępność do usług Google'a. Takich jak Gmail, Kalendarz, Sklep Play, czy YouTube.

Zobacz: Honor 20 zadebiutuje w Polsce z promocją lotniczą. Kupując telefon otrzymamy kupon na podróż do jednego z 16 miast w Europie

W kwestii aktualizacji systemu do Androida Q Honor nie ma jednak dla nas dobrej wiadomości. Na aktualizację mogą liczyć jedynie posiadacze najnowszych modeli z serii Honor 20, czyli Honor 20 Lite, Honor 20 oraz Honor 20 Pro. Mamy nadzieję, że lista zostanie jeszcze w przyszłości poszerzona o starsze modele.

Zobacz: Huawei: wiemy które modele dostaną Androida Q

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Honor; wł