DAJ CYNK

Pancerny Ulefone Armor 7 z aparatem 48 Mpix. Nowe szczegóły

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7596

Pancerny Ulefone Armor 7 z aparatem 48 Mpix

Doniesienia o kolejnym smartfonie Ulefone’a z serii Armor - czyli modelu  Ulefone Armor 7 - krążą już od jakiegoś czasu, teraz producent ujawnił kilka nowych  informacji, a także przedstawił wizaulizacje telefonu. Obiecująco brzmi wykorzystanie aparatu 48 Mpix.

Ulefone Armor 7 sylwetką przypomina trochę wcześniejszy model Armor 6, ale w oczy rzucają się pewne nowe szczegóły: tył obudowy jest gładki, zauważalna jest też spora sekcja fotograficzna. Ma się tam znaleźć potrójny aparat 48 Mpix, najprawdopodobniej dobrze znana matryca Sony IMX586.

Zobacz: Test telefonu DOOGEE S90 - pancerz z tytanu i moduły
Zobacz: Ulefone Armor 3T czyli wytrzymałość, duży akumulator i... walkie takie

Rozdzielczości pozostałych dwóch aparatów to 16 Mpix ("do zdjęć nocnych", jak to ujął Ulefone) oraz aparat tele 8 Mpix z zoomem 10x. Widać też potężnego flesza złożonego z pięciu ledów. Umieszczony obok element to prawdopodobnie czujnik UV, jak w Armorze 6, który służy do pomiaru promieniowania ultrafioletowego. Przedni aparat ma natomiast rozdzielczość 16 Mpix.

Pancerny Ulefone Armor 7

Ekran Armora 7 ma mieć przekątna 6,3 cala, rozdzielczość Full HD+, proporcje 19,5:9 i niewielkiego notcha w kształcie kropli. Pod maską schowany został układ Helio P90, czyli jeden z najszybszych w tej chwili procesorów  MediaTeka, wyposażony w silne wsparcie dla sztucznej inteligencji, dzięki modułowi APU 2.0. Producent obiecuje wykorzystanie sztucznej inteligencji w większym niż dotąd stopniu, w tym także w aparacie do rozpoznawania scen. Do pomocy procesor otrzyma 8 GB pamięci RAM, natomiast na pliki otrzymamy 128 GB pamięci wewnętrznej. Całością będzie zarządzał Android 9.0.

Premiery Ulefone’a Armor 7 należy spodziewać się w przyszłym miesiącu.

Zobacz: IFA 2019: HAMMER przedstawia modele EXPLORER i HAMMER 5 SMART, zapowiada smartfon EXPLORER PRO z eSIM
Zobacz: „Pancerne BlackBerry” Unihertz Titan zbliża się na Kickstarterze do 700 tys. USD

Przewiń w dół do następnego wpisu