DAJ CYNK

Oppo Enco Air3i – debiutują tanie słuchawki TWS ze smacznym bonusem

Mieszko Zagańczyk

Sprzęt

Na polskim rynku debiutują słuchawki Oppo Enco Air3i – niedrogi model TWS z funkcją redukcji szumu wykorzystującą AI. Producent przygotował też bonus i ruszył z akcją „Kawa w prezencie” we współpracy z Green Caffè Nero.

Na polski rynek trafiły kolejne słuchawki TWS z rodziny Oppo Enco – Oppo Enco Air3i. To budżetowy model, który kosztuje 249 zł. Producent przekonuje, że mimo niskiej ceny jakość dźwięku w słuchawkach wykracza poza standard, którego użytkownicy mogliby spodziewać się po budżetowej półce cenowej.

Oppo Enco Air3i

Tę jakość dźwięku ma zapewniać 13,4-milimetrowy tytanowy przetwornik dynamiczny, który umożliwia słuchawkom generowanie większej ilości powietrza podczas odtwarzania basów. Pomaga to stworzyć silniejszy impuls, który napędza wibracje błony bębenka, co przekłada się głębsze brzmienie basów – wyjaśnia Oppo. 

Oppo Enco Air3i

Pasmo przenoszenia słuchawek mieści się w zakresie od 20 Hz do 20 KHz z czułością 28±3 dB @1 KHz. Łączność zapewnia Bluetooth 5.3 z kodekami AAC i SBC, a w rozmowach głosowych pomaga działająca w czasie rzeczywistym technologia AI separacji ludzkiego głosu i szumu tła. Wykorzystuje ona DNN (Deep Neutral Network) do symulacji układu słuchowego człowieka, dynamicznie śledząc ludzki głos. Oppo zapewnia, że dzięki temu będziemy wyraźnie słyszani przez swojego rozmówcę nawet w hałaśliwym miejscu. 

Podczas odtwarzania muzyki użytkownicy mogą skorzystać z efektów Enco Live, które podkręcają basy albo wokale. Z kolei funkcja Oppo Alive zapewnia efekty dźwięku przestrzennego.

Słuchawki douszne ważą zaledwie 3,7 g każda i spełniają normę IPX4, co znaczy, że są odporne na zachlapanie. Wyposażone są też w system inteligentnego sterowania dotykowego.

Oppo Enco Air3i

Elementem zestawu Oppo Enco Air3i jest matowe etui ładujące w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i niebieskim. Jego górna część jest prawie przezroczysta, natomiast dolna ma jednolity kolor. 

Oppo Enco Air3i umożliwiają słuchanie muzyki przez 5,5 godziny. Wliczając ładowanie z etui, czas pracy wydłuża się do 35 godzin. Etui wraz ze słuchawkami do pełna naładujemy w 2 godziny i 20 minut.

Darmowa kawa w Green Caffè Nero​

W związku z wprowadzeniem słuchawek Oppo Enco Air3i producent przygotował specjalną ofertę pt. „Kawa w prezencie” we współpracy z Green Caffè Nero. 

Od 16 listopada do 6 grudnia kupując Enco Air3i w wybranych salonach sieci Media Markt, klienci otrzymają jednorazowy kupon na dowolną kawę w kawiarni Green Caffè Nero na terenie Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Oferta nie ogranicza się jednak wyłącznie do debiutujących słuchawek. Obowiązuje również przy zakupie poprzednich modeli z serii Oppo Enco – Oppo Enco Air3 oraz Oppo Enco Air3 Pro.

Zobacz: Słuchawki Huawei FreeBuds Pro 3 z ANC 3.0 już w Polsce. Oto cena
Zobacz: Czy potrzebujemy kolejnych słuchawek TWS? Test Oppo Enco Air3 Pro

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Oppo

Źródło tekstu: Oppo