DAJ CYNK

Słuchawki Oppo Enco Air od piątku w Polsce

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1614

Oppo Enco Air debiut w Polsce

Oppo Enco Air od 11 czerwca będą do kupienia w Polsce. To najnowsze słuchawki bezprzewodowe tej marki, które mają oferować wysoką jakość dźwięku oraz nawet 24 godziny pracy, jeśli skorzystamy z energii zgromadzonej w etui ładującym.

Słuchawki Oppo Enco Air zostały wyposażone w 12-milimetrowe przetworniki, które zapewniają solidne basy, gładkie tony wysokie oraz bogactwo tonów średnich. Na jakość przesyłu dźwięku ma dodatkowo pozytywnie wpłynąć kodek AAC HD, który pozwala uwydatnić więcej dźwiękowych detali. Na wyposażeniu znalazły się również dwa mikrofony, z których jeden wyłapuje dźwięki z otoczenia, a drugi ludzki głos. W połączeniu z inteligentną technologią rozpoznawania głosu Enco Air są w stanie, w czasie rzeczywistym, oddzielić brzmienie ludzkiego głosu od szumów w tle, co przekłada się to na wysoką jakość połączenia i daje wrażenie, jakby rozmówca znajdował się tuż obok nas.

Zobacz: Oppo A74 w czerwcu kosztuje mniej niż 1000 zł
Zobacz: Oppo prezentuje trzy nowe smartfony z serii Reno6

Nowe słuchawki Oppo są zasilane bateriami, które pozwalają na maksymalnie 4 godziny słuchania muzyki lub 2,5 godziny prowadzenia rozmów. Czas ten możemy wydłużyć za pomocą energii zgromadzonej w etui ładującym, nawet do 24 godzin (słuchanie muzyki). Naładowanie słuchawek od 0 do 100% trwa około 1,5 godziny. Tyle samo czasu zajmuje napełnienie akumulatora w etui.

Oppo Enco Air to słuchawki z łatwym sterowaniem za pomocą dotknięć. Zawansowane funkcje obsługi słuchawek są dostępne z poziomu aplikacji HeyMelody.

Oppo Enco Air białe

Słuchawki są dobrze dopasowane do ucha, dzięki czemu nie trzeba się martwić, ze wypadną, a ich noszenie powinno być komfortowe. Na wygodę użytkowania wpływa również niewielka masa każdej słuchawki, wynosząca 3,75 g, a także sprawna łączność Bluetooth 5.2, minimalizująca opóźnienia. Enco Air otrzymały certyfikat TÜV Rheinland, potwierdzający wysoką wydajność i znikome opóźnienia.

Dostępność i cena

Słuchawki Oppo Enco Air można kupić w kolorze białym, od 11 czerwca 2021 roku, w sugerowanej cenie detalicznej 399 zł. Będą one dostępne w sklepach internetowych w partnerskich sieciach retail Oppo oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Zobacz: Genesis Neon 750 RGB - nowe tanie słuchawki dla graczy
Zobacz: Sony WF-1000XM4: nowe słuchawki TWS z zaawansowaną redukcją hałasu i kodekiem LDAC

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Oppo

Źródło tekstu: Oppo

Przewiń w dół do następnego wpisu