DAJ CYNK

OnePlus wchodzi w „średniaki”. Będą modele ze Snapdragonem 662/665 i 460

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2195

OnePlus atakuje średnią półkę

Rok 2020 jest bardzo interesujący dla fanów marki OnePlus. To rok, w którym OnePlus został najlepszym telefonem według EISA, a także OnePlus wrócił na rynek „średniaków”. W najbliższym czasie zobaczymy jeszcze przynajmniej trzy takie modele OnePlusa.

Przez ostatnich kilka lat OnePlus produkował wyłącznie modele premium. W 2020 roku tendencję przełamał model OnePlus Nord ze Snapdragonem 765G. To jeden z niewielu telefonów w tym segmencie, którego aparat ma optyczną stabilizację obrazu.

Będzie więcej tanich OnePlusów

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że OnePlus szykuje więcej takich modeli. Jeszcze w tym roku zobaczymy kolejny model z rodziny OnePlus Nord, tym razem ze Snapdragonem 690. To aktualnie najtańszy czip Qualcomma z modemem 5G.

Zobacz: Carl Pei ręcznie montuje smartfon OnePlus Nord
Zobacz: OnePlus Nord zaprezentowany. W Polsce też będzie dostępny

To nie koniec. We wrześniu ma wejść na rynek OnePlus kosztujący mniej niż 250 dolarów, mający tylko łączność LTE. Informację o nim można znaleźć na Twitterze. 

Informator twierdzi, że we wrześniu w Indiach marki należące do BBK Electronics wprowadzą na rynek dwa telefony w cenie poniżej 250 dolarów. OnePlus szykuje telefon ze Snapdragonem 662 lub 665. Drugi to nowy model Oppo i tu jesteśmy pewni, że pojawi się Snapdragon 662.

Zobacz: Przedsprzedaż modelu OnePlus Nord w stylu kota w worku

To wciąż nie będzie najtańszy OnePlus Nord. Z innego źródła wiemy, że OnePlus szykuje jeszcze telefon ze Snapdragonem 460. To z pewnością będzie najtańszy OnePlus tego roku.

Jeśli podsumujemy plotki, naliczymy trzy nowe modele OnePlusa z niższej półki. Wygląda na to, że dość ekskluzywna marka na poważnie wzięła się za szturm na średnią półkę.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: OnePlus (model OnePlus Nord)

Źródło tekstu: @the_tech_guy, @Boby25846908 (Twitter)

Przewiń w dół do następnego wpisu