DAJ CYNK

OnePlus 7 z wyświetlaczem OLED o odświeżaniu 90 Hz? Zwiastun publikuje sam szef firmy

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6258

Jak obiecywał, tak zrobił. Pete Lau, czyli założyciel i prezes OnePlus, opublikował na Twitterze krótki zwiastun dotyczący nowego urządzenia w ofercie firmy, skupiając się tym razem na wyświetlaczu.

Fast and Smooth - oto hasło przewodnie najnowszego zwiastunu dotyczącego nowego urządzenia OnePlus. W domyśle chodzi oczywiście o flagowe smartfony z rodziny OnePlus 7. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, wyświetlacz telefonu OnePlus 7 Pro wykonany w technologii OLED, może mieć częstotliwość odświeżania dochodzącą do 90 Hz.

Zobacz: Rynek smartfonów premium w 2018 roku: Apple wciąż na prowadzeniu, a do pierwszej piątki awansuje OnePlus

Pete Lau nie mówi tego wprost, ale firma słynie z podobnych zwiastunów w przeszłości, jednoznacznie wskazujących na pewne funkcje planowane dla nowych modeli swoich urządzeń. Na potwierdzenie tych doniesień musimy cierpliwie czekać do 15 maja. To właśnie wtedy OnePlus zamierza odsłonić wszystkie karty. Oczekiwanie na OnePlus 7 w obliczu nowych zapowiedzi staje się coraz trudniejsze.

Zobacz: Smartfony OnePlus 7 zobaczymy już 15 maja - przekonaj się czy jest na co czekać

OnePlus 7 będzie wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 855 oraz czytnik linii papilarnych wbudowany w wyświetlaczu. Niezbyt dobrą informacja jest brak bezprzewodowego ładowania w smartfonie OnePlus 7. Powody takiej decyzji są dwa. Pete Lau uważa, że bezprzewodowe ładowanie jest cały czas zbyt wolne w obecnych standardach i wypada blado przy szybkim ładowaniu OnePlus (Warp Charge).

Źródło tekstu: GSMArena

Przewiń w dół do następnego wpisu