DAJ CYNK

Smartfony OnePlus 7 zobaczymy już 15 maja - przekonaj się czy jest na co czekać

15.04.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3183

Ważne 0

0

Za miesiąc możemy się spodziewać premiery nowych smartfonów OnePlus. Wiele wskazuje na to, że będziemy wtedy świadkami prezentacji aż trzech modeli - OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, oraz OnePlus 7 Pro 5G.

Informacją na temat daty premiery smartfonów z serii OnePlus 7 podzielił się słynący z przecieków Ishan Agarwal. To właśnie dzięki niemu wiemy, że już 15 maja światło dzienne mogą ujrzeć nawet trzy modele OnePlus - OnePlus 7, OnePlus 7 Pro oraz OnePlus 7 Pro 5G. Źródło, z którego Agarwal czerpie informacje nie zostało ujawnione, ale głos w całej sprawie zabrał też Pete Lau, czyli założyciel i prezes OnePlus.

Zobacz: OnePlus 7 na nowych grafikach. Smartfon ma kilka ciekawych elementów

Pete Lau zachęca do zajrzenia na jego konto na Twitterze w najbliższą środę, 17 kwietnia. Wtedy też szef OnePlus ma ujawnić ważne informacje dotyczące nowego urządzenia w ofercie producenta - w domyśle chodzi o smartfony OnePlus 7. Kolejna edycja Zabójcy Flagowców zaoferuje potrójny aparat główny oraz będzie pozbawiona przedniego aparatu. Dzięki temu ekran nie ma żadnego wcięcia oraz zajmuje całą powierzchnię przedniego panelu.

OnePlus 7 będzie wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 855 oraz czytnik linii papilarnych wbudowany w wyświetlaczu. Niezbyt dobrą informacja jest brak bezprzewodowego ładowania w smartfonie OnePlus 7. Powody takiej decyzji są dwa. Pete Lau uważa, że bezprzewodowe ładowanie jest cały czas zbyt wolne w obecnych standardach i wypada blado przy szybkim ładowaniu OnePlus (Warp Charge).

Zobacz: OnePlus 7 bez ładowania bezprzewodowego - potwierdza prezes Pete Lau

Źródło tekstu: Android Authority

Komentarze
Zaloguj się