DAJ CYNK

Nubia Play opuszcza Chiny jako Red Magic 5G Lite

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2993

Nubia Play gamingowy telefon premiera

Pod koniec kwietnia oficjalnie zadebiutował w Chinach telefon Nubia Play. Był to kolejny smartfon przeznaczony do walki o serca graczy mobilnych. Nie minęło wiele czasu, a już model wychodzi poza Chiny. Będzie on znany jako Nubia Red Magic 5G Lite.

Telefon o numerze kodowym Nubia NX651J, czyli dokładnie tym, który należy do Nubii Play pojawił się na stronach Eurazjatyckiej Komisji Ekonomicznej (obejmującej swoją jurysdykcją Rosję, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan i Armenię) oraz Globalnego Forum Certyfikacyjnego. Na rynkach poza Chinami urządzenie będzie nosiło nazwę Nubia Red Magic 5G Lite. Tym samym i reszta świata pozna telefon dla graczy, który jednocześnie nie jest flagowcem. A to jest dość oryginalne samo w sobie.

Przypomnijmy: smartfon chińskiego ZTE ma wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,65 cala oraz układ Snapdragon 765G, który (jak nazwa sugeruje) ma też dostęp do łączności 5G. W kwestii pamięci klient ma wybór miedzy wersjami z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej oraz takiej z 8 GB RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Aparat przedni mieści się w niezbyt szerokiej ramce i ma sensor 12 Mpix, natomiast aparat tylko to 20 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix. Urządzenie ma Adroida 10 i pojemny akumulator 5100 mAh.

Zobacz Nubia Play - nowy gamingowy telefon miał dzisiaj swoją premierę
Zobacz Realme X50 Pro Player to nowy flagowiec dla graczy. Trochę lepszy, trochę gorszy...

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena

Przewiń w dół do następnego wpisu