DAJ CYNK

Nowe smartfony Xiaomi oraz Apple w ofercie komórkowej UPC

Henryk Tur

Sprzęt

UPC Polska poszerza asortyment urządzeń dostępnych w ofercie komórkowej. Do portfolio operatora dołączają nowe smartfony popularnych marek – Xiaomi oraz Apple. Na jakich warunkach można z nich skorzystać?

Do dzisiaj klienci UPC Polska, którzy zdecydowali się na zakup jednego ze smartfonów z portfolio operatora, mogli wybierać spośród smartfonów marki Samsung, w tym modeli Galaxy M21 oraz Galaxy A41. Teraz do oferty dołączają telefony doskonale znanych i lubianych marek - Xiaomi oraz Apple. A konkretnie są to modele: Xiaomi Redmi 9, Xiaomi Redmi Note 9 oraz Iphone SE. Dla abonentów dostępne są z rabatami, można je także nabyć w 24 ratach 0%. Abonenci usług komórkowych od UPC Polska mogą wybrać jeden z dostępnych planów taryfowych: SMART, COMFORT oraz VIP. Każdy z nich dostępny jest z umową bez zobowiązania czasowego lub w umowie na 12 miesięcy.

W ramach terminowego zobowiązania klienci otrzymają w  prezencie dwukrotnie zwiększony pakiet danych oraz trzy miesiące korzystania z usługi za 0 zł. Jeśli kogoś interesuje rabat na telefon, musi wybrać ofertę internetu, telewizji lub pakietu z oferty UPC, a następnie wybrać smartfon, który chce mieć.

Pełna oferta smartfonów oraz oferty komórkowej znajduje się na tej stronie.

Zobacz: UPC wprowadza dekoder 4K TV BOX oraz nowe pakiety internetowe i mobilne

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu